چربی سوزی و عضله سازی سریع با پنکیک

چربی سوزی سریع

آیا می توانید پودر پروتئین پنکیک سالمی برای خود درست کنید ؟ تحقیقات جدید نشان می دهد که پنکیک های ویژه امکان چربی سوزی سریع را برای شما فراهم می کند!

شما بدون شک تا به حال تعداد زیادی دستورالعمل برای درست کردن پنکیک را مشاهده کرده اید ، که پودر پروتئین را با دیگر مواد می توانید ترکیب کنید تا یک صبحانه مقوی و سالم داشته باشید. تحقیقاتی که در مجله Nutrition Journal منتشر شده است توضیح می دهد که چگونه پنکیک هایی که از ترکیب پروتئین وی و نشاسته مقاوم شده درست شده اند ، پروتئین مورد نیاز شما برای شروع روزتان را فراهم می کند.

اما این همه ماجرا نیست! آنها همچنین می توانند به شما کمک کنند تا چربی سوزی سریع داشته باشید و اشتهای شما را کنترل می کنند.

نشاسته مقاوم شده چیست ؟

نشاسته مقاوم شامل مواد غذایی مانند سیب زمینی خام ، موز نارس و یا دانه های بذر خرد شده ( جو دو سر ، جو و ارزن ) است. آنها به عنوان ” مقاوم ” نامیده می شوند ، زیرا بر خلاف کربوهیدرات های طبیعی ، آنها از روده کوچک شما عبور می کنند ، جایی که معمولا هضم نشاسته اتفاق می افتد.

در عوض ، آن ها مستقیم به داخل روده بزرگ ، جایی که باکتری های خوب بدن شما از نشاسته برای مواد غذایی و به عنوان سوختی برای تولید اسیدهای چرب زنجیره ای کوتاه ( SCFAs ) استفاده می کنند ، می رود. سپس بدن شما از SCFAs به عنوان انرژی و برای شبیه سازی تولید هورمون هایی مانند لیپتین که اشتها ، میزان متابولیسم و دیگر عملکردها را تنظیم می کند ، استفاده می کند.

داشتن باکتری سالم روده اهمیت دارد. به همان اندازه مهم است که باکتری های کولون سالم داشته باشید و نشاسته های مقاوم می توانند در سالم و مغذی نگه داشتن این باکتری های کولون کمک کنند. نشاسته مقاوم همچنین به سالم نگه داشتن سطح کلسترول ، سیر نگه داشتن شما به مدت طولانی ، بهبود حساسیت انسولین ، افزایش هضم و افزایش متابولیسم چربی نیز کمک می کند.

پنکیک عالی

محققان در مجله Nutrition Journal دریافتند که شما می توانید مزایای بیشتری از خوردن نشاسته مقاوم با پروتئین به دست آورید. هنگامی که یک نشاسته مقاوم مانند ذرت را با پروتئین وی ترکیب می کنید و می خورید ، در واقع شما یک صبحانه بسیار سالم و چربی سوزی درست کرده اید.

این پنکیک شگفت انگیز است ، اما همچنان می توانید آن را سالم تر درست کنید.

به عنوان یک قاعده کلی ، پختن و یا جوشاندن مواد غذایی با نشاسته مقاوم بالا ، باعث می شود آن ها راحت تر هضم شود و باعث می شود که قند خون شما در جریان خون شما ، به میزانی که سطح قند خون را افزایش دهد ، به جریان افتد. اما زمانی که اجازه می دهید این نشاسته ها آرام شوند ، دقیقا برعکس اتفاق می افتد. نشاسته دیرتر هضم می شود ، گلوکز را به آرامی داخل جریان خون شما می فرستد و سلامتی روده بزرگ شما را بهبود می بخشد. اما اگر دوباره آن ها را فعال کنید ، بر می گردید به جایی که از آن شروع کردید ، با نشاسته ای که به راحتی هضم می شود و داخل جریان خون شما با گلوکز به جریان می افتد.

دستورالعمل تهیه پنکیک :

برای به دست آوردن مزایای سوختن کامل SCFA یک پنکیک تهیه شده با نشاسته مقاوم ، آن را با یک منبع پروتئین مانند وی ترکیب کنید ، بپزید و اجازه دهید خنک شود و بخورید. اگر خوردن این پنکیک های خنک خیلی هیجان ندارد ، اجازه ندهید کاملا خنک شود.

جهت مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله ، به صفحه ورزش و تغذیه و جهت مشاهده سایر مقالات به صفحه کیمیا بلاگ مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید