یک زوج واکسینه شده در میشیگان بر اثر COVID-19 در حالی که دستان یکدیگر را گرفته بودند جان خود را از دست دادند


به گفته دختر آنها ، یک زوج کاملاً واکسینه شده از میشیگان بر اثر COVID-19 جان باختند-کمتر از یک دقیقه بعد و دست در دست هم.

به گزارش فاکس 17 ، ساکنان گرند رپیدز ، کال دانهام 59 ساله و همسرش لیندا ، 66 ساله ، که قبلاً از سلامت کامل برخوردار بودند ، در پیاده روی خانوادگی در این ماه احساس ناخوشی کردند.

«[My dad] قبل از پیاده روی خانوادگی با من تماس گرفت و گفت احساس بدی دارد اما فکر می کند این فقط یک سینوس است و [Linda] دختر آنها سارا دانهام گفت: “او سرما خورده است.”

او گفت: “روز سوم ، آنها مرا از خواب بیدار کردند و گفتند:” ما باید برویم چون حالمان بد است. “بنابراین من همه آنها را جمع کردم و آنها رفتند.”

چند روز بعد وضعیت آنها بدتر شد و آنها خود را در تهویه مکانیکی دیدند. روز دوشنبه ، آنها پس از خروج از معیشت – Cal در ساعت 11:07 و لیندا کمتر از یک دقیقه بعد ، فوت کردند.

آنها در حالی که با هم راه می رفتند دست یکدیگر را گرفتند.

مشخص نیست که این زن و شوهر چه شرایط اولیه ای را داشته اند که می تواند در مرگ آنها نقش داشته باشد.
مالیات خانواده

سارا فاکس 17 می گوید: “او همیشه شوخی می کرد و می گفت:” خوب ، شما زودتر از من می روید ، من قول می دهم که پشت شما هستم. “

او می گوید: “عشقی که آنها بعد از ازدواج قبلی با هم پیدا کردند فوق العاده است.” “اینها افرادی بودند که شما فقط به آنها نگاه کردید و گفتید:” من می خواهم خیلی پیر شوم ، من این عشق را در این سن می خواهم. “

دختر داغدار همچنین از این که بسیاری از افراد اشتباه مهلک را جدی نگرفته اند ، ابراز ناامیدی کرد.

کال و لیندا دانهام
این زوج پس از بیماری مجبور به بازگشت سریع از پیاده روی شدند.
فیس بوک

او می گوید: “من عصبانی هستم زیرا بسیاری از مردم می گویند:” وقتی کووید گرفتم ، کووید گرفتم ، این همان چیزی است که وجود دارد. “نه ، اینطور نیست.”

“این می تواند هر کسی باشد – می تواند هر کسی باشد. آنها همه کارها را به درستی انجام دادند ، همه کارها را کردند تا شیوه ای که باید انجام شود را ثبت کنند. “

هنوز مشخص نیست که این زوج چه مشکل سلامتی داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید