شارون آزبورن کثیفی یکی از نقش های اصلی شریل آندروود در “Talk” را نشان می دهد


بعد از اینکه شریل آندروود گفت پس از مسابقه بدنامش با شارون آزبورن ، از ترس اینکه از او به عنوان “زن سیاه پوست عصبانی” نام ببرند می ترسید ، آزبورن ادعا می کند. به به که آندروود مجبور شد کلاس های مدیریت خشم را بگذراند.

آزبورن همچنین به طرز عجیبی مدعی شد که شرکت تلویزیونی Talk در ماه مارس او را کنار گذاشت زیرا او اطلاعات زیادی در مورد مدیر شبکه رسوایی شده Les Les داشت.

در مصاحبه ای با مگین کلی ، که مبادا فراموش کنیم ، او نیز به دلیل ادعای نژادپرستی از یک شبکه اصلی اخراج شده بود -در برنامه خود SiriusXM آزبورن ادعا می کند که یکی از مجریان آندروود “سه شکایت از وی در مورد نحوه رفتار با آنها داشت. به به بنابراین او را به مدیریت خشم فرستادند. “

وی افزود: “هیچ یک از ما کامل نیستیم. همه ما اشتباه می کنیم. به به و من نمی گویم که شریل فردی وحشتناک بود زیرا با تهیه کنندگان اینگونه رفتار می کرد. “

آزبورن خون زیادی با آندروود دارد. این شبکه پس از وارد شدن به بحثی داغ در مورد مسابقه با آندروود در دفاع از اظهارات ضد و نقیض دوست قدیمی اش پیرس مورگان در مورد مگان مارکل ، در مورد رفتار بریتانیایی مو قرمز در این سریال شروع به تحقیق کرد.

شریل آندروود
به گفته شارون آزبورن ، شریل آندروود مجبور شد در کلاس های مدیریت خشم شرکت کند.
CBS از طریق Getty Images

آزبورن در توییتی عذرخواهی طولانی کرد و CBS بیانیه ای صادر کرد و اعلام کرد که تصمیم دارد برنامه را ترک کند ، گرچه کلی خاطرنشان می کند که خروج وی داوطلبانه به نظر نمی رسد.

CBS در بیانیه ای گفت: “رویدادهای 10 مارس همه شرکت کنندگان را ناراحت کرد ، از جمله مخاطبانی که در خانه تماشا کردند.” “به عنوان بخشی از بررسی ما ، ما به این نتیجه رسیدیم که رفتار شارون نسبت به همفکرانش در قسمت 10 مارس با ارزش های ما برای یک محل کار قابل احترام مطابقت ندارد.”

آزبورن ادعا می کند که از Underwood عذرخواهی کرده است ، اما Underwood آن را رد می کند.

کلی در مورد رفتارهای خشن ادعا شده با کارکنان گفت: ممکن است آزبورن درس نگرفته باشد: “بنابراین مشكل نیست كه با محصولات چنین رفتار كنیم ، اما من نمی توانم چیزی به رئیس آن بگویم.”

شارون آزبورن
آزبورن در مورد رفتار ادعایی آندروود: “هیچ یک از ما کامل نیستیم. همه ما اشتباه می کنیم. به به و من نمی گویم که شریل فردی وحشتناک بود زیرا با تهیه کنندگان اینگونه رفتار می کرد. “
CBS

آزبورن اذعان می کند که در ملاقات با HR در مورد رفتار خود ، او به آنها گفت “در مورد برخی از آلودگی هایی که در شرکت اتفاق افتاده بود و من در مورد آنها می دانستم. و آنها از من بسیار می ترسیدند زیرا نمی ترسم آنچه را که احساس می کنم بگویم. و آنها فقط می خواستند من بروم. زیرا وقتی شروع کردم به صحبت درباره چیزهایی که قبلاً در برنامه بودند ، بسیار عصبی بودند. ”

او به طرز مرموزی با مونوز ، که پس از رسوایی جنسی رفت ، تماس می گیرد و می گوید: “نحوه برخورد با مردم هنگام حضور لزلی در نمایشگاه. به به من شخصاً می دانستم چه اتفاقی افتاده است. ” او هیچ جزئیاتی اضافه نکرد.

مونوز در سال 2018 به دلیل ادعای سوء رفتار جنسی استعفا داد.

منبعی قبلاً در صفحه ششم گزارش داده بود که آزبورن با یک کیسه پول برنامه را ترک کرده است. شارون با حداقل 5 تا 10 میلیون دلار دستمزد می گیرد و می تواند نشان دهد که این تصمیم او است [to leave the show]”، – منبع گفت.

وکیل آندروود و نمایندگان “مکالمه” با ما تماس نگرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید