سمينار مباحث علمی بدنسازی با حضور اولیسس

سمینار مباحث علمی بدنسازی

روز اول سمینار مکمل شناسی و‌ تغذیه شرکت بایوتک در هتل شرایتون شهر دبی با حضور اولیسس و‌ مدیران ارشد شرکت بایوتک :

روز دوم سمینار مشترک بایوتک و کیمیا و جلسه تمرینی با اولیسس در کشور امارات در باشگاه بینوس :

شرکت کیمیا مکمل آراد مفتخر می باشد پس از برگزاری سمینارهای موفق در کشور عزیزمان ، اینبار سمینار آشنایی با علم نوین بدنسازی و مکمل های ورزشی را در کشور امارات و شهر دوبی با حضور مدیران ارشد شرکت بایوتک و فیتنس مدل محبوب این شرکت ، اولیسس ، برگزار نمود.
سمیناری 2 روزه با اهداف آشنایی با علم نوین و به روز سطح یک جهانی در زمینه ورزش که با استقبال خوب عزیزان علاقه مند همراه بود.💥 يك رويداد بزرگ ، اين بار در دبی 💥

سمينار پيشرفته مباحث علمی بدنسازی با سر فصل های تغذيه ، حركت شناسی ، علم تمرينات نوين و مكمل شناسی شركت كيميا مكمل آراد در كشور امارات ، در تاريخ 12 اكتبر ( 20 مهر ) و با حضور چهره مطرح و محبوب شركت بايوتک ، اوليسس قرار است در شهر دبی برگزار شود.

سمینار مباحث علمی بدنسازی با همكاری مستقيم شركت بايوتک قرار است برگزار شود ، همراه با جلسه تمرينی مشترک با اوليسس در بزرگترين و مجهزترين مجموعه ورزشی امارات ، مجموعه ورزشی بينوس وان ، هدايای ويژه و مدرك رسمی و معتبر از طرف شركت بايوتک برای شما علاقه مندان می باشد. ضمنا اين سمينار 2 روزه كه در هتل شرايتون JBR برگزار می شود ، برای شما علاقه مندان عزيز رايگان می باشد.

شرکت کیمیا مکمل به عنوان نماینده بایوتک در ایران و خاورمیانه اعزام و مدیریت اعزام تعداد محدودی از علاقه‌ مندان ایرانی را بر عهده خواهد داشت که هزینه ثبت نام این کلاس ها برای تیم کیمیا مکمل رایگان می باشد. موارد لازم به توضیح درباره این سمینارها به شرح زیر می باشد :

  • محل برگزاری سمینار مکمل های غذایی در هتل شرایتون جی. بی. آر می باشد.
  • سمینار تمرینی در باشگاه بینوس وان که از بزرگترین باشگاه های دبی است برگزار خواهد شد.
  • سمینارها در دو روز مجزا از صبح تا بعد ازظهر برگزار می شود.
  • شرکت کنندگان ایرانی تیم کیمیا ، روز جمعه نوزدهم مهر به دبی خواهند رفت و بازگشت این گروه روز دوشنبه بیست و دوم مهر خواهد بود.
  • ‌در پایان این سمینارها به تمام شرکت کنندگان حکم بین المللی داده می شود.
  • شرکت کنندگان در سمینار تمرینی می توانند تمرین و عکاسی اختصاصی با اولیسس داشته باشند.

اولیسس در پیام ویدئویی زیر از این اتفاق خوش خبر می دهد تا با حضور در امارات ، سمینار بزرگ شرکت بایوتک را که با همکاری نماینده این شرکت ، کیمیا مکمل آراد ، قرار است برگزار شود به بهترین شکل ممکن اجرا کند. مدرک رسمی شرکت بایوتک ، دیدار و تمرین با این ورزشکار و فیتنس مدل محبوب و جوایز و هدایای شرکت بایوتک از مزایای این سمینار 2 روزه که قرار است بیستم مهرماه برگزار شود ، خواهد بود.

عزيزانی كه قصد دارند از اين فرصت پيش آمده بهره ببرند ، با شماره 09123367058 و 02166425135 آقای صفایی جهت رزرو و ثبت نام تماس بگیرند.

جهت مشاهده سایر خبرهای ورزشی ، به صفحه اخبار ورزشی و جهت مشاهده سایر مقالات به صفحه کیمیا بلاگ مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید