SCINIC از بررسی Super Mild Sun Essence لذت ببرید


این SCINIC Enjoy Super Mild Sun Essence به‌عنوان محصول مورد علاقه اکتشافی مراقبت از پوست در سال 2021 و اکنون یکی از کرم‌های ضدآفتاب مورد علاقه من در لیست قرار گرفت، بنابراین می‌توان گفت که بله، این محصول بسیار شگفت‌انگیز است.

مشترکین خبرنامه قبلاً اطلاعات ضد آفتاب SCINIC را از پایگاه داده کرم ضد آفتاب من دارند، اما برای کسانی که برای اولین بار می خوانند یا هنوز متقاعد نشده اند، به خواندن ادامه دهند.

خلاصه سریع

 • سبک و فقط به اندازه کافی آبرسانی می کند بدون اینکه زیاد شبنم شود.
 • سطوح SPF و PA به طور مستقل مورد آزمایش قرار گرفته اند.
 • بسیار مقرون به صرفه در حدود 10 دلار در هر لوله!

بررسی اجمالی

چیست؟
یک اسانس ملایم سه گانه که از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند، اثرات روشن کنندگی ایجاد می کند و ظاهر چین و چروک را بهبود می بخشد..

فاکتور حفاظتی
با برچسب: SPF50+ و PA++++
تست های واقعی: SPF57.6 و PFA23.5 PA++++ توسط موسسه علوم پوست کره

فیلترها
Tinosorb S، Uvinul T 150، Uvinul A Plus، Tinosorb M، Parsol SLX و Iscotrizinol/Uvasorb HEB

بهترین مناسب برای
همه انواع پوست به دنبال ضد آفتاب روزانه هستند!

موارد قابل توجه
این بدون الکل و عطر است!

بسته بندی
یک بسته بندی لوله پلاستیکی، چیز خاصی نیست.

رایحه
بدون عطر و بدون رایحه محسوس.

بافت
یک لوسیون سبک آبکی که به راحتی ترکیب می شود.

پایان
یک روکش طبیعی با کمی رطوبت. نه سنگین یا چسبنده و نه گچ سفید. به خوبی روی سایر محصولات و زیر آرایش قرار می گیرد.

در دسترس برای
~ 10 دلار برای 50 میلی لیتر در YesStyle (5٪ تخفیف با کد GEEKYPOSHاستایلوانا؛ 15 دلار برای 2 لوله در Olive Young!

ISCINIC از مواد اولیه اسانس فوق العاده ملایم خورشید لذت ببرید

من از محافظت عالی این کرم ضد آفتاب شیمیایی تعجب نمی کنم، به تمام این فیلترهای نسل بعدی عالی که دارای ویژگی های آن است نگاه کنید:

 • Uvinul A Plus در برابر اشعه UVA محافظت می کند. پایدار است و مطالعات نشان می دهد که فقط مقدار کمی جذب پوست می شود.
 • تینوسورب اس محافظت در برابر اشعه های UVA و UVB! مطالعه ای بر روی 18 فیلتر در واقع نشان داد که این فیلتر یکی از بهترین محافظت های SPF را دارد و همچنین فوق العاده پایدار و ایمن است.
 • Uvinul T 150 به طور خاص در برابر اشعه UVB محافظت می کند. بسیار پایدار است و فقط درصد کمی برای محافظت با SPF بالا مورد نیاز است.
 • تینوسورب ام فیلتر جالبی است که منعکس می کند و هر دو UVA را جذب می کند و اشعه UVB. مانند سایر فیلترهای نسل بعدی، این فیلتر عکس پایدار است و حتی می تواند به تثبیت سایر مواد کمک کند. همچنین جذب پوست نمی‌شود، اما می‌تواند گچ سفیدی شبیه فیلترهای فیزیکی به جای بگذارد.
 • Parsol SLX در برابر اشعه های UVB محافظت می کند و بر پایه سیلیکون است که به آن بافتی زیبا و پوششی غیر براق می بخشد. مانند Tinosorb M، پایدار است و می تواند به تثبیت فیلترهای دیگر نیز کمک کند.
 • ایسکوتریزینول یا Uvasorb HEB دوباره از UVB و برخی از اشعه های UVA محافظت می کند. در فرمول های مقاوم در برابر آب بسیار عالی است، تنها 10 درصد از توانایی های محافظتی خود را پس از 25 ساعت از دست می دهد!
بر اساس پوشش هر فیلتر، می بینیم که ضد آفتاب SCINIC به طور کامل در برابر کل طیف UVA + UVB (طبق FDA ایالات متحده به طیف گسترده ای معروف است) محافظت می کند.

سایر ترکیبات آبرسان: اسید هیالورونیک، عصاره سنتلا آسیاتیکا، پانتنول

سایر آنتی اکسیدان ها: عصاره چای سبز، نیاسینامید

💭 افکار من: اجازه ندهید عصاره های گیاهی و آنتی اکسیدان ها شما را از مهم ترین قسمت لیست مواد تشکیل دهنده ضد آفتاب یعنی فیلترهای UV منحرف کنند. و با توجه به کیفیت و مقدار استفاده شده و اینکه چگونه طیف کامل UVA و UVB را پوشش می دهند، می توانم بگویم که ضد آفتاب SCINIC این وظیفه را درک کرده است.

مواد کامل

آب خالص، dibutyl adipate، پروپان، diethylaminohydroxybenzoylhexylbenzoate، BIS-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyltriazine، polymethylsilsesquioxane، polysilicone-15، methylenebis-بنزوات Triazolyltetramethylbutylphenol، ethylhexyltriazone، نیاسینامید، diethylhexylbutamidotriazone، گلیسیرین، بوتیلن ترافالات گلیکول، 1،2-هگزان، هیالورونات سدیم، عصاره چای سبز، عصاره وانیل تاهیتی، آب Bambusa vulgaris، عصاره Centella asiatica، کاپریلیل متیکون، کوکو-کاپریلات/کاپرات، سیلیس، پلی C10-30 آلکیل آکریلات، پلی گلیسریل-3 متیل گلوکز دی استئارات، سدیم اکریلات کراس پلیمر متقاطع اکریلات سدیم aglucoside 2/Caprate کراس پلیمر آکریلات، ترومتامین، پلی آکریلات کراس پلیمر-6، آدنوزین، پانتنول، دی پروپیلن گلیکول، پنتیلن گلیکول، بهنیل الکل، صمغ زانتان

مراحل و نکاتی در مورد نحوه بهترین استفاده از ضد آفتاب برای اطمینان از محافظت مناسب و جلوگیری از ایجاد قرص!

دستورالعمل ها

 1. هر روز صبح به عنوان آخرین مرحله از روتین مراقبت از پوست خود استفاده کنید.
 2. اگر پوست چرب دارید یا در مکانی مرطوب زندگی می کنید، مرطوب کننده اختیاری است، زیرا این کرم ضد آفتاب به طور طبیعی فواید مرطوب کنندگی دارد.
 3. اگر از قبل از مرطوب‌کننده استفاده کرده‌اید، قبل از استفاده از کرم ضد آفتاب برای بهترین نتیجه، صبر کنید تا خشک شود.
 4. از روش دو انگشتی برای اطمینان از کاربرد کافی استفاده کنید و هر بار یک انگشت را اعمال کنید. ضد آفتاب قانون دو انگشت
 5. قبل از آرایش کردن، صبر کنید تا کرم ضد آفتاب کاملا ببندد (نباید بیشتر از چند دقیقه باشد).

  یادداشت

  برای کمک به استفاده و استفاده مجدد، می توانید از یک اسفنج مرطوب آرایش یا پف بالشتک برای زدن کرم ضد آفتاب استفاده کنید!

  تجربه استفاده

  ✅بافت و روکش بسیار زیبا

  بدیهی است که همه ترجیحات خود را برای پوشش های ضد آفتاب دارند، اما من فکر می کنم همه ما می توانیم موافق باشیم که یک پوشش طبیعی صرف نظر از نوع پوست قابل قبول است. SCINIC Super Mild Sun Essence دقیقاً آن را در یک بافت لوسیون آب مانند ارائه می دهد که روی پوست بسیار راحت است و به راحتی ترکیب می شود، که پس از آن به سرعت به یک پوشش طبیعی و تنها با کمی رطوبت تبدیل می شود. کمال.

  SCINIC از بافت فوق العاده ملایم Sun Essence لذت ببرید
  به آن پایان طبیعی نگاه کنید! انگار اصلا ضدآفتاب زدم!

  ✅به طور مستقل برای آرامش خاطر تست شده است

  بسیاری از مردم از زمان رسوایی کرم ضد آفتاب کره ای شک داشتند، بنابراین مایه اطمینان است که بدانید این ضد آفتاب توسط یک شخص ثالث مستقل تأیید شده است تا محافظت با برچسب خود را ارائه دهد. کرم ضد آفتاب یکی از بهترین محصولات ضد پیری است که می‌توانیم روی آن سرمایه‌گذاری کنیم، و اطمینان از اینکه محافظت مناسب را دریافت می‌کنیم، مهم است.

  ✅مناسب برای اکثر سناریوها

  در حالی که خود من که به ضد آفتاب وسواس دارم، یک ضد آفتاب روزانه و بیرون از منزل دارم، اگر محصولی با فرمول مناسب پیدا کنید، به عنوان مثال، این کار ضروری نیست. این ضد آفتاب SCINIC

  اگرچه به عنوان یک ضد آفتاب شدید در فضای باز در نظر گرفته نشده است، زیرا در برابر آب مقاوم نیست، اما اگر فقط فعالیت‌های معمولی/غیر عرق‌شکنی را انجام دهم، با پوشیدن آن در فضای باز احساس اطمینان می‌کنم!

  ❓ادعای محصول مشکوک است

  ببینید به همین دلیل است که اغراق نمی کنید و دروغ نمی گویید. به عنوان یک ضد آفتاب، SCINIC Super Mild Sun Essence هر کاری را که باید انجام می دهد به زیبایی. اما این برند نیز مدعی است یک اثر روشن کننده ارائه می دهد و ظاهر چین و چروک را بهبود می بخشد، که از نظر فنی درست نیستند

  برنده 2021: SCINIC از بررسی Super Mild Sun Essence لذت ببرید
  این ضد آفتاب عالی است اما یک درمان معجزه آسا برای تمام مشکلات پوستی شما نیست!

  استفاده از این ضد آفتاب پوست شما را روشن تر نشان نمی دهد، اما خواهد شد جلوگیری کردن تیرگی که با آسیب اشعه ماوراء بنفش همراه است. همچنین این ضد آفتاب باعث نمی شود که چین و چروک های شما کمتر دیده شوند، اما خواهد شد تاخیر انداختن ایجاد خطوط ریز جدید (دوباره به دلیل آسیب UV).

  برای دستیابی به ادعاهای روشن کننده و ضد پیری، با محصولات کاربردی مانند سرم های ویتامین C یا رتینول ها در شب شانس بهتری خواهید داشت. البته برای گرفتن بهترین نتیجه همچنان باید از ضد آفتاب استفاده کنید!

  SCINIC Super Mild Sun Essence در مقابل…

  ☀️Purito Daily برو به ضد آفتاب
  Purito یکی از ضد آفتاب هایی بود که در رسوایی ضد آفتاب کره ای گرفتار شد، اما این نسخه جدید سطح محافظت عالی خود را ثابت کرده است. مطمئناً برای انواع پوست های خشک یا آنهایی که ظاهری فوق العاده براق دارند، مناسب تر است.

  ☀️ کرم ضد آفتاب مرطوب کننده آب توس ROUND LAB
  یکی دیگر از ضدآفتاب‌های مستقل آزمایش‌شده، مرطوب‌کننده‌تر است، اما بدون پوشش شبنم‌آمیز. اگر پوست خشکی دارید یا ترجیح می دهید از مرطوب کننده صرف نظر کنید، ROUND LAB گزینه خوبی است، اما صادقانه بگویم که هر دو عالی هستند.

  ☀️ ضد آفتاب ملایم روزانه Innisfree
  به طور مستقل فقط با SPF30 اما PA++++/PFA 23.8 تست شده است. این کرم ضد آفتاب WFH من بود، زیرا من به SPF نیازی ندارم، اما همچنان می‌خواهم محافظت بالایی در برابر اشعه ماوراء بنفش داشته باشم، به علاوه بسیار مقرون به صرفه است. همچنین دارای پوشش کمتری برای پوست های چرب است، اما اکنون پیدا کردن آن واقعا سخت است:/

  ☀️ ژل مرطوب کننده فوق العاده پوست آکوآ یو وی
  یک کرم ضد آفتاب سبک و محبوب، همچنین با قیمت 0.13 دلار در میلی لیتر مقرون به صرفه تر است. پایان کار آب تر است، اما آزمایش شخص ثالث نشان داد که به جای آن SPF44 و PA+++ است.

  ☀️ Allie Extra UV Gel N
  Allie احساس مرطوب کنندگی بیشتری دارد و روکش آبکش تری دارد، اما به خوبی گیر می کند و در برابر آب مقاوم است و اگر ممکن است در خارج از منزل عرق کنید، گزینه بهتری است. قبل از این ضد آفتاب SCINIC جام مقدس من بود.


  حکم نهایی

  • عناصر
  • بسته بندی
  • بافت/کاربرد
  • کارایی
  • قیمت

  من در مورد ضد آفتاب بسیار حساس هستم، اما این یکی تقریباً به همان اندازه که ضد آفتاب ها می توانند عالی هستند. هیچ‌یک از مواردی را که به‌خوبی می‌چرخاند (چشم‌های گزنده، سوزش، یا گچ‌های سفید) را ندارد و تمام ویژگی‌هایی که من به دنبال آن هستم به جز مقاومت در برابر آب. به طور جدی اگر ضد آفتاب های شیمیایی را ترجیح می دهید و هنوز خود را پیدا نکرده اید یکی، 10 دلار برای امتحان کردن کاملاً ارزشش را دارد!