80 درصد قربانیان اغتشاشات قزوین بسیج و نیروی انتظامی هستند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی علایی در مراسم افتتاحیه ایستگاه آتش نشانی اندیشه قزوین با بیان اینکه باید قدر کسانی را دانست که جان و امنیت مردم را نجات می دهند.

وی افزود: ارتش بسیج، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی در چند روز گذشته تلاش مضاعفی را برای برقراری و برقراری نظم در کشور انجام داده اند و به برکت تلاش های خود امنیت در استان را تامین کرده اند.

استاندار قزوین ادامه داد: امنیت استان از چند روز گذشته به دلیل دو باند و از سوی دیگر افراد ناآگاهی که مرزی بین تظاهرات و اغتشاشات نگذاشته اند در خطر بوده است.

وی گفت: حضور نیروی انتظامی و بسیجیان برف در صحنه، نقش عمده ای در مدیریت شورش داشت و 80 درصد قربانیان این حوادث از این گروه ها بودند.

علایی تاکید کرد: هوشیاری مردم در مناطق حساس انقلاب همیشه راهگشاست و این بار حضور مردم بومی قزوین به سرکشی پایان داد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان مشکلات شهر اندیشه گفت: مشکلات این شهرستان در 2 سال اخیر ناشی از بی توجهی مدیریت قبلی است و از اهالی این منطقه عذرخواهی می کنیم. برای این سهل انگاری .

استاندار قزوین در پایان یادآور شد: امیدواریم با پیگیری مسائل و مشکلات باقی مانده راه حل آنها را پیدا کنیم و مردم زندگی آرامی در این منطقه داشته باشند.