8 مرکز بهداشتی درمانی در شهرستان جم ساخته می شود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، سید محمد احمدپور شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان جم ضمن تشکر از مدیر و موسسه آموزشی خواستار همکاری اهالی و شهردار در اجرای پروژه افتتاحیه شد. مدرسه در مهر

فرماندار جم در ادامه با بیان اقدامات مهم بهداشتی و درمانی شهرستان از آغاز عملیات اجرایی ساخت 8 مرکز بهداشتی درمانی خبر داد و گفت: این طرح ها در هفته دولت به تصویب می رسد.

وی با ابراز گلایه از برخی مدیران شهری به دلیل عدم شرکت در برنامه غدیر، یادآور شد: مدیران مشارکت مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

اتمام پروژه روشنایی خط انتقال آب به جم

یک نماینده ارشد دولت با بیان اینکه مدت هاست وضعیت آب در این شهرستان به فاجعه تبدیل شده است، گفت: ادامه خط انتقال آب به جم با 5 محور اصلی آغاز می شود.

وی در خصوص موافقت رئیس جمهور با سفر به استان از بودجه 70 میلیاردی صنعت نفت برای حمل و نقل آب خبر داد و افزود: توانیر از طریق این بودجه قرارداد این پروژه حیاتی را محقق می کند.

احمدپور از ورود 10 هزار مترمکعب آب تا پایان سال به این شهر خبر داد.

وی با بیان اینکه هسته پروژه سد باغان تا چند روز دیگر تکمیل می شود، تصریح کرد: بخشی از خط انتقال آب سد باغان برای کشاورزی این منطقه مورد استفاده قرار می گیرد.

احمدپور در خصوص تکمیل قطعه اول جاده 12 کیلومتری سرچشمه افزود: اکنون شاهد تلاش پیمانکاران برای تکمیل 4 راه اصلی شهرستان جم هستیم.

وی در خصوص کمبود امکانات آموزشی در مدارس شهرستان از 14 پروژه آموزشی در پایتخت خبر داد و گفت: 12 پروژه در حال انجام است و در صورت تکمیل در مهرماه 6 پروژه اجرا می شود.

نماینده ارشد دولت از صدور کارت هوشمند در سازمان ثبت احوال خبر داد و افزود: در حوزه واکسیناسیون و صادرات روغن کارهای مهمی در دولت آیت الله رئیسی انجام شده است و باید اطلاع رسانی شود.

وی از مسئولان خواست هر ماه عملکرد اداره شهرستان جم را به اطلاع عموم برسانند.

صدور پروانه ساختمانی با تعهد چاه سپتیک

احمدپور در خصوص حفظ کیفیت آب تنها با تعهد به چاه از شهردار و دهیاران درخواست مجوز ساخت کرد. سپتیک داده خواهد شد.

وی گفت: شهردار باید بازارچه ای با مکان های مستقل در سطح شهر ایجاد و مکان آن را به اطلاع عموم برساند.

فرماندار جم در پایان خاطرنشان کرد: مدیر شعبه در روز دوشنبه در استان پیگیر جایزه ملی از مدیرکل باشد.