6 کیلومتر دیگر از بزرگراه ایلام – مهران تا اربعین تکمیل می شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگاران مهر، عبدالله بهادری عصر پنج شنبه با حضور در محور ایلام – مهران، با تلاش بی وقفه بهره برداران این محور در تکمیل و ساماندهی لوازم، از محور ایلام – مهران بازدید کرد. روی دست ساخت و ساز از اربعین اعلام شده است

وی گفت: تا پایان این چهل سال 6 کیلومتر دیگر از جاده سراسری ایلام – مهران در صورت حذف تقاطع ها از مسیر و آماده سازی نقاط احداث، تکمیل و مورد بهره برداری قرار می گیرد. انتقال اضطراری و اضطراری.

بهادری افزود: تونل 5 کیلومتری ایلام – مهران علاوه بر ورودی و خروجی برای عبور اضطراری و نصب تاسیسات (سقف و دیوارهای بتنی) تونل دوم آماده می شود. لالانا کربلا تکمیل می شود و تونل ها و ورودی ها و خروجی ها با عجله آماده می شود.

وی افزود: 6 کیلومتر باقیمانده از سه راهی ماربره تا سه راهی صالح آباد تکمیل و زیر بار ترافیک می رود.

مدیر راهداری و شهرسازی استان ایلام درباره ادامه مسیر گفت: 20 کیلومتر در محور ایلام – مهران لایه دوم آسفالت در حال حاضر و چهل سال است که منطقه ای پرحادثه و تصادفات رانندگی است. پیچ و خم های خطرناک در منطقه کنجانچم. با استفاده از پل اصلی 56 کیلومتری برداشته خواهد شد. در فاصله 5 کیلومتری بزرگراه مهران تا مرز 40 راه وجود دارد.

بهادری به پروژه های دیگر در بزرگراه ایلام – مهران از جمله احداث مسیر دو کیلومتری در حومه ماربره، احداث 7 کیلومتر راه برگشت به منطقه کنجانچم، تقاطع بدون توقف صالح آباد، امامزاده اشاره کرد. سید حسن و آذر. تقاطع ها و الحاقات: با تکمیل تونل ها، پروژه های فعالی وجود دارد که تکمیل آنها نیاز به زمان و بودجه دارد.