6 کشته و زخمی در تیراندازی هندی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانرسانه های آمریکایی از کشته و زخمی شدن چندین نفر در تیراندازی در ایندیانا خبر دادند.

بر اساس گزارش ها، بر اثر شلیک گلوله در یک کلوپ شبانه در گری، ایندیانا، دو نفر کشته و چهار نفر دیگر زخمی شدند.

پلیس می گوید در پی این حادثه جسد یک مرد 34 ساله و یک زن 26 ساله پیدا شد و در این حادثه 4 تن دیگر زخمی شدند که یکی از آنها به شدت مجروح شده است.

هنوز هویت مهاجم یا دلیل انجام این کار مشخص نیست.

هزاران آمریکایی روز یکشنبه در اعتراض به تجارت آزاد و فروش اسلحه در سراسر کشور تظاهرات کردند. آنها به واشنگتن و دیگر شهرهای بزرگ کشور نزدیک شدند و خواستار کنترل بیشتر بر فروش تسلیحات در ایالات متحده شدند.

در واکنش به وقوع تیراندازی در ایالات متحده، سنا اخیراً لایحه ای را برای محدود کردن خرید سلاح های نیمه خودکار تصویب کرد، اما اغلب در سنا مسدود یا مسدود می شود.

در حالی که درگیری‌های مرگبار در ایالات متحده وجود دارد و بسیاری از دموکرات‌ها و دموکرات‌ها خواستار اصلاح قوانین اسلحه و سلاح هستند، انجمن ملی نیروهای مسلح ایالات متحده در نشست سالانه خود در تگزاس، این پیشنهاد را رد کرد. به عنوان یک حقوق اساسی بشر

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا نیز در سخنرانی خود در این سازمان گفت که ما باید به جای تصویب قوانین محدودکننده دسترسی به سلاح در ایالات متحده، سطح امنیت مدارس را افزایش دهیم.