5 وقف جدید در استان فارس ثبت شد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان



به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید عباس موسوی بعد از ظهر پنجشنبه در نشست خبری افزود: امسال وقف جدیدی با نیت ساخت مجتمع فرهنگی، مذهبی و قرآنی در شهرستان لامرد به ثبت رسید.

وی ادامه داد: علی توانا نیکوکار لامردی 6 دونگ زمینی به مساحت 800 متر مربع به ارزش 7 میلیارد ریال در این شهرستان اهدا کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: همچنین جمشید کریمی واقف نیکوکار شهرستان فیروزآباد 6 دانگ زمین به مساحت 508 متر مربع به ارزش 30 میلیارد ریال جهت ساخت اهداء کرد. مسجد الزهرا.س) او در این شهر منزوی شد.

وی تصریح کرد: وقف دیگری توسط غلامحسین الهانی از واقف خوش فکر این شهرستان نوشته شده که دارای 6 دانگ یک ساختمان مسکونی یک طبقه به مساحت 250 متر مربع و به ارزش 20 میلیارد است. ریال. برای تامین هزینه های جاری حسینیه قائم آل محمد.Aj) رزرو شده است.

حجت الاسلام موسوی گفت: همچنین در شهرستان جهرم ملک تاج سوکوت جهرم 6 دانگ میدان و ایان یک منزل مسکونی را به نیت کمک به کودکان بی سرپرست در فضایی به مساحت بیش از 34 هزار متر مربع به ارزش 18 میلیارد اهدا کرد. ریال.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس ادامه داد: در شهرستان نگهبان یحیی یحیایی، 6 دانگ، زمینی به مساحت بیش از 67 هزار متر مربع به ارزش دو میلیارد و 500 میلیون ریال برای تازیادی و ساخت آشپزخانه سیدالشهد.آ) متعهد شد