388 هزار متر مربع در شهرستان گناوه آسفالت شد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان


به گزارش خبرنگار مهر ، علیرضا مقدم شنبه شب در دیدار با اهالی شهرستان گناوه در فرمانداری این شهرستان در جمع نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس و مسئولان شهرستان، اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود در شهرستان گناوه، در حال حاضر در این شهرستان به دلیل عدم موفقیت در این شهرستان، این امر در حال انجام است. با کمک اهالی توانستیم از 1400 اعتبار 25 میلیارد تومان قیر تهیه کنیم. شهر گاناوه به صورت رایگان کنار گذاشته شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: از محل این وام ها امسال 388 هزار متر مربع تقریباً در 21 روستای گناوه آسفالت اجرا شد.

علیرضا مقدم با تشکر از اهالی، بخشدار، فرماندار شهرستان و نمایندگان مجلس افزود: این پول نشان دهنده 26 درصد پول استان است و زحمات اهالی و بخشدار و حمایت خوب فرمانداران شهرستان و شهرستان است. جلسات پیگیری و مجلس عمدتاً به گناوه اختصاص دارد که این تلاش طولانی مدت به یک حرکت آسفالت تبدیل شده است.

388 هزار متر مربع در شهرستان گناوه آسفالت شد

پیش بینی 9 میلیارد تومان از پروژه فقرزدایی به شهرستان گناوه

وی گفت: 9 میلیارد تومان از محل طرح رفع کسری استان بوشهر به گناوه اختصاص یافته است.

مقدم گفت: از جایگاه اعتبار نفتی در سال 1400 بخشی از بدهی مجری شد و کار کرد و مابقی به سال 1401 منتقل شد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر ادامه داد: اخیراً با کنترل مناسبی که انجام شد، 72 میلیارد تومان اعتبار از این محل به 21 پروژه در شهرستان گناوه دریافت شد و اعتبارات خرد در دست آنهاست. . شهردار، دفتر نمایندگی و مردمی.

388 هزار متر مربع در شهرستان گناوه آسفالت شد

وی افزود: تلاش می کنیم تا پایان امسال اعتبارات در نظر گرفته شده برای شالیزارهای روستای گناوه اجرایی شود.

مقدم گفت: یکی از مشکلاتی که در اجرای پروژه ها از محل اعتبارات نفتی پیش می آید، اظهارات مسئولان نفتی است که در صورت امکان اعتبارات تخصیص یافته برای پروژه ها باید با این ارقام و اعداد تکمیل شود. .

وی گفت: این موضوع باید توسط نماینده مجلس پیگیری شود که امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.

در این جلسه اهالی ریگ و حوزه مرکزی گناوه و بخشداران این روستاها به ارائه مشکلات و مسائل خود پرداختند که از مهمترین این مشکلات می توان به تجدید طرح هادی روستایی و تامین اعتبار به موقع برای حمل و نقل اشاره کرد. خارج از پروژه