351 بیمار جدید عروق کرونر در بیمارستان اصفهان بستری شدند / 2 فوتی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، از 3 تیرماه تا امروز 4 تیرماه 833 بیمار مشکوک به بیماری عروق کرونر قلب به کلینیک های این دانشگاه مراجعه کردند که از این تعداد 351 نفر مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب شناخته شده اند. اصفهان و در این مدت 89 نفر بستری شدند.

تا امروز 320 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در بیمارستانی تحت مدیریت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند که از این تعداد 37 بیمار در بخش مراقبت‌های تخصصی تحت درمان هستند.

همچنین در 24 ساعت گذشته 48 عروق کرونر بهبود یافته از درمانگاه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

در شهرستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی 24 ساعت گذشته دو مورد فوتی ناشی از بیماری عروق کرونر ثبت شده است که یک مورد مشکوک به بیماری عروق کرونر قلب و یک مورد تایید شده به بیماری عروق کرونر قلب.

ضمن اینکه طبق بیانیه این موسسه از همان ابتدا اپیدمی کرونا تا امروز یک میلیون و 490 هزار و 771 بیمار تشخیصی و مشکوک به عروق کرونر به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند که از این تعداد 492 هزار و 941 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر تشخیص داده شده اند.

از آن به بعد اپیدمی 18 هزار و 478 مورد مشکوک و تایید شده ویروس کرونا در کلینیک‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فوت کردند که از این تعداد 11 هزار و 707 مورد فوت قطعی و 6 هزار و 771 نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

140 هزار و 824 بیمار عروق کرونر بهبود یافته از کلینیک تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.