3000 برنامه در استان سمنان اجرا می شود/ زنگ مهر و مقاومت به صدا در می آید – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانسردار منصور شوقانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام اینکه در آستانه چهل و دومین سالگرد پاسداشت 42 عنوان برنامه در سراسر استان سمنان تهیه شده است، تاکید کرد: یادواره سه هزار شهید در استان. ، سه. هزار فعالیت در سطح بسیج و سپاه استان حفظ می شود.

وی درباره برنامه اصلی هفته دفاع مقدس افزود: روز گذشته شاهد برگزاری اولین ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در استان به همراه کل کشور بودیم که در آن از رزمندگان تجلیل شد.

از رزمندگان دیروز تجلیل شد

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش سمنان با اعلام اینکه مراسم تجلیل از رزمندگان و جانبازان یک میلیون ایثار در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در قالب نماهنگ برگزار شد، تاکید کرد: رزمندگان سمنانی نیز در این مراسم حضور داشتند. استان. در مراسم معنوی این ویژه برنامه هفته دفاع مقدس.

شوقانی با اعلام اینکه ویژه برنامه زنگ مهر و مقاومت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در مدارس استان سمنان برگزار می شود، تاکید کرد: آغاز سال جاری این طرح با یاد و خاطره سه هزار شهید والامقام همراه خواهد بود. دفاع مقدس استان

وی از برگزاری مراسم محوری مجاهدین در غربت در استان خبر داد و گفت: این رویداد بین المللی با حضور 30 ​​کشور جهان در شهرستان دامغان برگزار می شود که در آن نمایشگاه از غربت تا بزرگ با حضور تمامی نخبگان برگزار می شود. افرادی که می توانند در حوزه فناوری شرکت کنند.پیش بینی شده است.

یادمان یاران در استان سمنان

جانشین فرمانده سپاه استان سمنان از برگزاری ویژه برنامه بزرگداشت در اردوهای بسیج در سراسر استان در هفته دفاع مقدس خبر داد و ابراز داشت: حضور گروه های جهادی در عرصه های مورد نیاز محقق می شود ما مردم از همه هستیم. این هفته در استان خوب است.»

شوقانی از برگزاری اردوهای پیشرفت، تحول و تعالی فرهنگیان، معلمان و دانش آموزان در نمایشگاه هوافضای سپاه خبر داد و خاطرنشان کرد: برگزاری پیاده روی خانوادگی، گردهمایی معرفتی و آزادگی از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس در استان است.

وی گفت: استفاده از گروه های جهادی و مواسات و افشای آلمان وی با بیان اینکه تندیس شهدا در برخی شهرستان ها از ویژه برنامه های استان در هفته دفاع مقدس در استان سمنان است، گفت: برپایی سفره های نماز، ساخت اردوهای علمی و فرهنگی، برگزاری کنگره های استانی شعر در بین اقدامات انجام شده در هفته امنیت ملی، بسیج هنرمندان است، خواهیم دید که چگونه اجرا می شود.

جانشین سپاه استان سمنان از اعزام پزشک به مناطق مستضعف و نیازمند و ویزیت رایگان بیماران خبر داد و گفت: در هفته دفاع مقدس در سراسر استان سمنان مشکلات نظارتی و رفع مشکلات در سطح استان وجود دارد. گروه های تولیدی و صنعتی و … با هدف کمک به گروه های تولیدی.