3 روز دیگر تا شرکت در مزایده انجمن میدین باقی مانده است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام انجمن مدیریت میوه و تره بار شهرداری تهران، بزرگترین مزایده انجمن مدیریت میوه و تره بار شهرداری تهران از ۸ شهریور ماه در شهرداری تهران منتشر شده است و فقط موجود است. سه روز باقی مانده است. 12 اکتبر برای شرکت در این ماموریت موقت.

واگذاری حق بهره برداری موقت از محل عرضه فرآورده های فرآوری شده (تجارت)، انتقال قدرت بهره برداری موقت از اماکن ارائه دهنده خدمات حمل و نقل، انتقال قدرت بهره برداری موقت از محل عرضه نمونه های گوشت قرمز بسته بندی شده در مکان و او محصولات آماده انتقال حق بهره برداری موقت از مغازه های پروتئینی میدان 22 گانش و بازارهای شعبه و اعطای حق استفاده موقت از نقاط عرضه (میوه و تره بار) به عنوان مثال با دست گرفته شده و بسته بندی و محل قرارگیری نمونه های بسته بندی در ظروف مخصوص (میوه و سبزیجات تازه و منجمد بدون برگ آماده مصرف با پروانه ساخت) از وظایف موقت این سازمان است که علاقه مندان می توانند در آن شرکت کنند.

در این راستا افرادی که قصد شرکت در این مزایده را دارند می توانند با مراجعه به سایت سازمان به نشانی mayadinonline.tehran.ir و همچنین مشارکت هر چه بیشتر شهروندان را در ساماندهی مدیریت میدانی جویا شوند.