230 میلیارد تن مسکن تبصره 18 در ایلام پرداخت شد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سعید رشنوادی روز چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی شعب پایین وزارت امور اقتصادی استان با ارائه گزارشی از وظایف این واحد. دسته بندی و شاخه های پایین نیازمند وحدت میان شاخه های پایین وزارت اقتصاد استان هستند تاکید کرد.

وی با توجه به وضعیت جمع آوری کمک های مالی در استان بر هماهنگی و همکاری پایین ترین بخش های مدیریتی تاکید کرد. دسته بندی امور مالیاتی به عنوان بزرگترین ابزار وصول در استان تاکید کرد.

رشنوادی اشاره شده است که تقریبا 92 درصد از درآمد استان های مدیریت دسته بندی وی با جمع آوری پرونده مالیاتی، بر لزوم شناسایی درآمد و اخذ مالیات شرکت های غیربومی فعال در استان تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد: با مدیریت جهادی و تلاش مضاعف این امر امکان پذیر خواهد بود. برگرد از مشکلات اقتصادی استان.

رئیس شعبه دسته بندی امور اقتصادی و دارایی ایلام وی گفت: به زودی شاهد نتایج خوشایندی از این جراحی در کشور خواهیم بود و مدیران حوزه اقتصادی باید برنامه ریزی کنند. کم اهمیت برای حل مشکلات استان کار اساسی انجام دهند و بهترین شرایط را برای مردم و کشور فراهم کنند.

وی با توجه به اهمیت اطلاع رسانی بیشتر برای جذب دانش آموزان پایه هجدهم در سال جاری، بر لزوم اطلاع رسانی به دستگاه های دولتی استان از طریق ارتباط با شعب پایین تاکید کرد. تاکید کرد.

رشنوادی در باره در تبصره 18 نیز آمده است: ولی 1680 پروژه در این کارگروه گنجانده شد که 503 پروژه به ارزش 230 میلیارد تومان زیرساخت دریافت کردند.

وی همچنین درباره دخالت دبیر شورای تنظیم مقررات بانکی استان در واگذاری زیرساخت ها اظهار نظر کرد. بچه داشتن وی بر عدم پرداخت سپرده های بانکی در استان تاکید و انتقاد کرد.