21 جهیزیه بین اهالی شهر مود توزیع شد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، مجتبی محمدپور صبح سه شنبه در نشست خبری اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۱ دستگاه جهیزیه تحت پوشش شهرستان مد بین مردم نواروس توزیع شده است.

رئیس کمیته امداد سوانح امام خمینی (ره) از کمک به ازدواج و ازدواج فرزندان تحت پوشش امام خمینی (ره) خبر داد. قسمتی از وی با ایجاد برنامه حمایتی خود گفت: پنج میلیارد و 300 میلیون ریال ارزش جهیزیه ارائه شده در این طرح است.

محمدپور گفت: در این طرح به ازای هر بسته جهیزیه پنج قلم کالای اساسی شامل یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی، اجاق گاز و جاروبرقی در اختیار افراد آسیب دیده قرار گرفت.

رئیس کمیته امداد در بلایای طبیعی امام (ره) مود افزود: در دین مبین اسلام ازدواج محبوب ترین امر خداوند است و کمیته امداد و نجات در راستای وظیفه خود تمام تلاش خود را برای فراهم آوردن شرایط مناسب انجام خواهد داد. برای آنها جهیزیه افراد نیازمند هر سال».

به گفته محمد پور، سال گذشته 38 دستگاه جهیزیه به ارزش شش میلیارد و 858 میلیون ریال بین روس ها توزیع شد.

وی افزود: از یک هزار و 410 خانوار یارانه ای بخش مود، یک هزار و 666 نفر از مددجویان مستمری بلندمدت دریافت می کنند و مابقی از خدمات تک و چندگانه، کمک هزینه فرهنگی و اشتغال استفاده می کنند.