157 برنامه فرهنگی به مدت ده سال امامت و ولایت در گلستان برگزار می شود خبرگزاری مهر ایران و جهانحجت الاسلام رضا دیلمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اداره کل تبلیغات اسلامی در مراسم بزرگداشت دهه امامت و ولایت گلستان، برنامه ۱۵۷ فعالیت فرهنگی را در پنج کارگروه تخصصی روحانیت تدارک دیده است. و مساجد، مناطق مشترک، زنان، رسانه ها و کارگروه های سازمانی.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان افزود: اقامه دعای عرفه، گردهمایی مبلغان و مسئولین هیئات مذهبی، تشریح اتفاقات غدیر، قرارگاه، اقامه نماز عید سعید قربان، مسابقه خطبه غدیر، جلسات سادات در محله، راه اندازی کاروان و … نورپردازی، کمپین برای بهترین میز. قربان و غدیر، عیادت از بیماران، دیدار با خانواده شهدای سادات و سخنرانی مدبرانه در موضوع غدیر از مهمترین برنامه های اجرا شده در آن زمان در ده سال گذشته است. امامت و ولایت در گلستان.

وی افزود: خوراک علوی قسمتی از اینها مسائل مهمی است که در دوران حکومت ده ساله امامت و ولایت مورد آزار و اذیت تشکل های مذهبی و مذهبی قرار گرفته است.

دیلمی گفت: اجرای برنامه فرهنگی متمرکز به مدت ده شب در ده مسجد از مهمترین برنامه های اجرا شده در اعیاد غدیر و قربان در شهرستان های استان است.

معاون فرهنگی و اطلاع رسانی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان از برگزاری شب شعر ده ساله امامت و ولایت خبر داد و افزود: مراسم شب شعر در برخی روستاها با حضور هنرمندان و شاعران استان برگزار می شود.