155 نفر در استان سمنان دستگیر شدند – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی میراحمدی شامگاه دوشنبه در نشست خبری فرماندهی انتظامی استان سمنان از دستگیری 155 نفر در قیام اخیر در این استان خبر داد و تاکید کرد که این افراد از مدیران صحنه هرج و مرج در این استان بوده اند. استان. دستگیری فضای مجازی و آشوب های خیابانی ناشی از ناجا.

وی با بیان اینکه این افراد در صدد ایجاد مشکل هستند، گفت: 26 نفر زن و 124 نفر مرد هستند.

جانشین پلیس استان سمنان با بیان اینکه در ناآرامی های روزهای اخیر در استان سمنان با معترضان مدارا و خویشتن داری کرده ایم، گفت: تماس های سایبری تحت کنترل دشمن با ورود متخصصان پلیس فتا به خوبی مشخص شده است. “

میراحمدی با بیان اینکه نیروی انتظامی به دلیل حضور جوانان متاثر از فضای ایجاد شده توسط عواطف خود سعی در مدیریت فضا داشت، گفت: در اولین ساعات شروع اغتشاشات، سرکردگان اصلی و اغتشاشگران شناسایی و ناجا مسئولیت مدیریت آن را بر عهده گرفتند. محل. فضا..

وی با بیان اینکه جوانان زیادی دستگیر شدند و این نشان می دهد که خانواده ها باید در فضای مجازی و واقعی بیشتر مراقب فرزندان خود باشند، گفت: پلیس این بار با کرامت اسلامی برخورد خواهد کرد.

نماینده پلیس استان سمنان با بیان اینکه در بین دستگیرشدگان اسلحه، چاقو و غیره وجود داشت که پلیس کشف کرد، گفت: سابقه این اغتشاشگران فاش می شود. و حتی گاهی افراد از سلاح هایی که دشمن در فضا استفاده می کند استفاده می کنند آموزش مجازی از آن استفاده کرده است لذا از این نظر خانواده باید دقت بیشتری داشته باشند.