145 هزار محل ساخت و ساز غیرمجاز در مازندران شناسایی شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار ناصر اکبرزاده صبح پنجشنبه در جلسه حفاظت از منابع طبیعی که در سالن جلسات فرمانداری رامسر برگزار شد، با اشاره به غیرقانونی بودن ساخت و سازها در سال های اخیر اظهار داشت: این ساخت و ساز در سال های اخیر به ظاهر طبیعت آسیب وارد کرده است. تاریخ و با شهامت پادشاهان موکل مورد حمله قرار گرفت.

وی بیان کرد: نگاه من به استان مازندران از طریق باد و زمین بود که نگرانی هایی را ایجاد کرد و باید از وضعیت فعلی صیانت کرد.

وی با اشاره به اینکه باید اراده ای برای انتقال آن به نسل آینده وجود داشته باشد، افزود: بسترسازی برای حفظ ثروت ملی، حفظ حقوق خانواده. پول و محیط در مازندران به دستور استاندار ایجاد شد و به دنبال مازندران در کل کشور اعمال شد.

سردار اکبرزاده گفت: کارگروهی تشکیل شد و هر کدام برای صیانت از وضعیت موجود و از طریق استاندار مازندران، استاندار به کار ویژه و فنی پرداختند. تحت عنوان منصوب به عنوان فرمانده قرارگاه و عضو تجهیزات به عنوان عضو قرارگاه حفاظت از اراضی ملی و انفال و حفاظت از دریا، جنگل ها، زمین ها و کوه ها و ماموریت های ویژه در تابستان. آه تو دارند.

نماینده ویژه استاندار در امور مبارزه با کوهنوردی و جنگل زدایی گفت: در حالی که در سال گذشته مدیریت پیشگیری در دستور کار قرار داشت، وضعیت فعلی شاهد هجمه و هجمه نبوده است. تازه و مورد حمله افراد غیر بومی قرار گرفته است.

وی گفت: زمین و باغ ها به عنوان میراث باستانی به ارث رسیده است و اگر سرقت پیامدهای فرهنگی و اجتماعی دارد.

وی با اشاره به اینکه برخی مازندرانی ها تبدیل به پادو و کارگر غیربومی شده اند، افزود: با تدبیر استاندار مازندران کارهایی انجام می شود که تاثیر مثبت دارد و به گونه ای عمل می کند که مردم احساس کنند در کنار ما هستند. سیستم. و گروه هایی را که به دنبال رانت و خشونت اقتصادی هستند، زیر نظر دارد.»

سردار اکبرزاده تصریح کرد: سارقان و مفسدان اقتصادی هجوم به انفال و منابع طبیعی محاکمه خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: اقتصاد غرب استان نه در دست مازندرانی ها بلکه در دست آزادگان است. خور آنها به سرزمین ما هجوم آورده اند و اقتصاد ما را غارت کرده اند و یک ریال هم در این استان خرج نکرده اند.

سردار اکبرزاده افزود: خانه‌ها در مازندران برای فروش هستند و پول آن‌ها در کشورهای خارجی خرج می‌شود که اجازه نمی‌دهد از شور و شوق خود بگذریم و 145 هزار نفر در استان مازندران به ساخت‌وساز غیرمجاز معروف هستند.

وی با اشاره به اینکه راه خود را از ملکه رانت خوار جدا می کند، گفت: ما به دنبال پناهگاه های شهری نیستیم بلکه به دنبال افرادی هستیم که به ثروت ملی هجوم آورده اند و صدها میلیارد میلیارد ویلا ساخته اند تا ریشه های فساد را ریشه کن کنند. بومی