100 جوخه موتور سیکلت برای دستگیری سارقان تلفن همراه در تهران – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت عصر امروز در برنامه تلویزیونی ضمن تبریک هفته وحدت گفت: هفته گذشته لطفا لازم می دانم این هفته را به مردم ایران و همکارانم در کلانتری و خانواده هایشان تبریک بگویم. شعار این هفته لطفا “پلیس خدمتگزار مردم است – مردم از پلیس حمایت می کنند”؛ پلیس همیشه در تلاش است زیرا امنیت چیزی است که هر جامعه به آن نیاز دارد.

وی با اشاره به اینکه متولیان اصلی امنیت کشور پلیس هستند، افزود: در اداره سرقت و سرقت پلیس جان خود را فدا می کند و شبانه روز برای تامین امنیت و امنیت تهران تلاش می کنیم.

رحیمی با اشاره به کشف بیش از 70 درصد سرقت ها در پایتخت گفت: سرقت هایی مانند گوشی موبایل. قاپی و جنایت خشونت آمیز مردم را آزاد می کند، به همین دلیل حدود یک ماه پیش گشت ویژه ای انجام دادیم. این گشت ها 7 تیم هستند هیچکس آه تو کسانی هستند که دزدها را شکار می کنند، بیشتر افسران پلیس ویژه از اورژانس و بخش ویژه می آیند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: اغتشاشات اخیر پلیس را مشغول کرد، پلیس می تواند این زمان را به مبارزه با سرقت و قاچاق مواد مخدر اختصاص دهد که متاسفانه اکنون کاهش یافته است.

وی تصریح کرد: در صورت سرقت گوشی شما سریعا با ۱۱۰ تماس بگیرید و مشخصات گوشی را به ۱۱۰ بگویید. سلول ویژه مبارزه با سرقت تلفن همراه در اداره پلیس راه اندازی شد م سرقت تلفن به سرعت وارد می شود. بیش از 50 تا 100 خدمه موتور سیکلت برای توقیف تلفن های همراه بشقاب من میفهمم آنها در خیابان های تحت کنترل این کمپ هستند.

تمام کردن…