۳۵واحد صنفی متخلف در لامرد به تعزیرات معرفی شدند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانعباس رفعیان در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در راستای رعایت دقیق قانون و حفظ حقوق مصرف کنندگان تیم‌های گشت بازرسی نظارت خود را بر واحدهای صنفی لامرد آغاز کرده اند.

وی تصریح کرد: تیم‌های گشت و بازرسی متشکل از بازرسان اداره صمت، اتاق اصناف، بسیج اصناف، مسؤولان اتحادیه‌های صنفی از ۷۲ ساعت قبل از اجرای این طرح، بر واحدهای صنفی نظارت را شروع کرده است.

وی اذعان کرد: با توجه به اراده دولت بر ثبات قیمت فروش و عرضه مواد اولیه، نظارت‌ها به شدت ادامه دارد و متخلفان به تعزیرات معرفی می‌شوند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت لامرد عنوان کرد: بازرسی از واحدهای صنفی و عمده فروشی‌های شهرستان در قالب پنج تیم از ساعت هشت صبح تا ساعت ۲۲ در حال انجام است.

رفعیان بیان کرد: تاکنون بیش از ۲۵۰ واحد مورد بازرسی قرار گرفته و ۳۵ واحد مورد تخلف وفق قانون با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی لامرد ارسال شده است. رفیعیان خاطرنشان کرد: این گشت و بازرسی‌ها بطور مستمر و شبانه روزی ادامه دارد، و متخلفان به تعزیرات حکومتی معرفی می‌شوند.