یک نفر در آریزونا به ضرب گلوله کشته شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی بی که اخیراً حداقل یک نفر در تیراندازی در ایالت آریزونا در آمریکا کشته شد. گفته می شود که این تیراندازی در مرکز خرید بوده است ققنوس علاوه بر یک کشته، حداقل هشت نفر زخمی شدند.

به گفته پلیس، تیراندازی حدود ساعت یک بامداد رخ داده است. به گفته پلیس، هنگامی که پلیس به محل رسید، مردم از پارکینگ یک مرکز خرید فرار کردند و بسیاری از قربانیان در محل حادثه و نزدیک آن پیدا شدند.
پلیس گفت که تحقیقات مقدماتی است، اما گفت که جمعیت زیادی در یک سوپرمارکت جمع شده بودند که درگیری منجر به تیراندازی شد. به گفته پلیس، تیراندازی در یک پارکینگ و در خیابان مجاور رخ داده است.
«اندی ویلیامز، رئیس پلیس محلی، گفت که یک گروه 100 نفری در فروشگاه بودند که تیراندازی رخ داد.
تیراندازی به یک اتفاق روزمره در ایالات متحده تبدیل شده است و برخی از مقامات آمریکایی اخیراً اذعان کرده اند که تعداد کشته های مسلحانه در ایالات متحده به طور چشمگیری افزایش یافته است. با وجود تعداد بالای قربانیان خشونت و تیراندازی در ایالات متحده، دولت و کنگره ایالات متحده تاکنون نتوانسته اند ارسال سلاح را محدود کنند و به گفته بسیاری از کارشناسان، لابی ها و شرکت های اسلحه سازی در ایالات متحده این اجازه را نمی دهند. . محدود کردن بازار تسلیحات چند میلیارد دلاری در این کشور