یک شهید و 3 مجروح در حمله ارتش رژیم صهیونیستی در خبرگزاری جنین – اخبار مهر ایران و جهان



به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیه به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی الیوم، یک منبع خبری فلسطینی از کشته شدن یک فلسطینی و زخمی شدن سه نفر دیگر در حمله نظامیان صهیونیست به شهر جنین در کرانه باختری رود اردن خبر داد.

بر اساس این گزارش، یک جوان 19 ساله فلسطینی به نام صلاح بریکی در حمله نظامیان صهیونیست به شهر جنین به شهادت رسید و سه فلسطینی دیگر زخمی شدند.

منابع فلسطینی اعلام کردند که نیروهای اشغالگر به مرکز جنین حمله کرده و به چند ساختمان حمله کرده و تک تیراندازهای خود را بر روی آنها قرار دادند که منجر به درگیری بین جوانان فلسطینی شد.

پیگیری فلش ها نظامیان رژیم صهیونیستی چهار فلسطینی را زخمی کردند که گفته می شود یکی از آنها به شدت مجروح شده است و وزارت بهداشت فلسطین بعداً اعلام کرد که صلاح بریکی 19 ساله بر اثر اصابت گلوله به گردن کشته شده است.

این در زمان ارتش رژیم صهیونیستی بودبی گناه مبارزه آن را ذخیره کنیدیک جوان فلسطینی دیگر پس از حمله به خانه اش خاکستر آنها در شهر جنین دستگیر شدند.

با شهادت این جوان فلسطینی، شما فلسطینیانی که از ابتدای امسال بر اثر تیراندازی نظامیان صهیونیست به شهادت رسیدید. است به 175 نفر افزایش یافت.

از این شهدا 124 نفر در کرانه باختری و 51 نفر در نوار غزه به شهادت رسیدند. است و 41 کودک در میان آنها هستند.