یک شهید و دو زخمی در تیراندازی ارتش صهیونیستی نابلس – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، منابع فلسطینی از شهادت و زخمی شدن چند فلسطینی در تیراندازی بامداد جمعه به نظامیان صهیونیست در کرانه باختری خبر دادند.

بر اساس این گزارش، در پی تیراندازی نظامیان صهیونیست به خودرویی در نزدیکی پاسگاه هواره در نابلس، یک فلسطینی شهید و دو فلسطینی دیگر زخمی شدند.

هویت شهید فلسطینی عماد ابورشید 47 ساله اهل اردوگاه عسکرالقدیم نابلس فاش شد.

منابع فلسطینی از انتقال سه مجروح توسط نظامیان صهیونیست به بیمارستان رافضیه در نابلس خبر دادند.

لازم به ذکر است که رسانه های عبری از وجود نگرانی و ترس در نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی از شجاعت فلسطینیان در نابلس و تبدیل این منطقه به جنین دوم خبر دادند.

در همین راستا روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت اعلام کرد که نهادهای امنیتی از اظهارات مقامات فلسطینی در حمایت از مقاومت بسیار نگران هستند.

این روزنامه ادامه داد: ارزیابی نیروهای رژیم اشغالگر قدس حاکی از آن است که احتمال تلاش برای انجام عملیات پس از آغاز عملیات ارتش در نابلس وجود دارد، اما مشکل روشن است و آنها به حرکت ادامه خواهند داد. در مقابل گروه «عرین الاسود» و تعقیب نیروها مصمم به نابودی کامل این گروه هستند.

این اطلاعات صهیونیستی اضافه شد: رژیم صهیونیستی تصمیم گرفته است که نابلس را به وضعیت قبلی بازگرداند و آن را به جنین دوم تبدیل نکند.