یک خبرگزاری آمریکایی به دلیل ارتباط با خبرگزاری ایران – مهر ایران و اخبار جهان تحریم شدبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، نیویورک تایمز روز سه شنبه گزارش داد که «کراکنیکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال جهان، به اتهام نقض تحریم‌های خزانه‌داری آمریکا و اجازه به مردم ایران برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال جریمه شده است.

از سال 2019، دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری (OFAC) کراکن در این زمینه است که رسیدگی و جریمه پرداخت شد آه تو در مورد این معامله اعمال می شود.

کراکن بزرگترین شرکت ارزهای دیجیتال در ایالات متحده با جریمه های خزانه داری ایالات متحده روبرو است.

این گزارش بر اساس مکالمات داخلی شرکت است کراکن می گوید که “جسی پاول، مدیر اجرایی این شرکت، همواره تصمیم به نقض تحریم های آمریکا علیه ایران را در شرایط مختلف داشته است.

در چارچوب سیاست، صرافی آمریکا را تحریم کنید ضد ایرانی دولت بایدن اتفاقاً بیشترین فشار بر ایران با همین سیاست خارجی ادامه دارد. با این حال، بسیاری از مقامات آمریکایی و غربی به شکست چنین سیاستی علیه ایران اعتراف کرده اند. است. در میان آنها یوسف بود، چند ساعت قبل برلی; این مقام سیاست خارجی اتحادیه اروپا در یادداشتی نوشت: اجرای کامل برجام تاثیر بسزایی در سیاست دوران ترامپ داشته است. برلی وی در بخشی از سخنان خود به صراحت اعلام کرد: (کمپین) فشار حداکثری شکست خورد. مطالبه گر برلی این در حالی است که با وجود همه تلاش های اعضای برجام، مردم ایران از لغو تحریم ها سودی نمی برند.