یکی از مجروحان در کارخانه سیمان دشتستان رها شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان دشتستان، در حادثه دیروز در حین ساخت این برنامه. ریختن تعدادی از “پانل های برق” بر اثر تماس به چندین کارگر در بخش کارخانه سیمان آسیب رساند و هیچ انفجار یا آتش سوزی در کار نبود.

بر اساس اطلاعات دریافتی، با توجه به وجود حوادث مختلف الکترونیکی اندازه گیری های فنی، تیم فنی با بررسی دقیق علت حادثه را مشخص می کند.

مجروحان این حادثه از کارگران باتجربه بخش برق بودند که به مقررات فنی برق تسلط کامل داشتند و آموزش ایمنی کار با تجهیزات را دیده بودند.

مصدومان بلافاصله پس از این حادثه توسط آمبولانس پزشکی و امنیتی این شرکت به بیمارستان شهید گنجی برازجان منتقل و پس از معاینات اولیه به بیمارستان سوانح سوختگی گناوه که یکی از کارکنان این حادثه به نام حجت‌الله بود، منتقل شدند. ورشهنه درمان و تبعید شد.

بنا به درخواست مدیرکل شرکت سیمان دشتستان جهت درمان بهتر و هماهنگی و نظارت بر آنها توسط مسئولین استانی و شهرستانی با بالگرد اورژانس 115 بوشهر به بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین(ع) شیراز اعزام شود. استان

در بازدید مدیر کل شرکت صنایع سیمان دشتستان از بیمارستان، کادر درمانی بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین(ع) شیراز. ورخوبیاری 53 درصد، خدارحمی 35 درصد و خواجوی 15 درصد گزارش دادند که سوختگی بهبود یافته و به دلیل کاهش میزان جراحت، آقای خواجوی به زودی پس از معاینه و درمان بهبود یافته است.

تیمی از مدیران و حامیان شرکت سیمان دشتستان در بیمارستان مصدومان حضور یافته و اقدامات لازم برای رسیدن به سلامت کامل انجام می شود.

اطلاعات افراد درگیر در این حادثه از طریق تماس های شرکت فاش شد.