یفرخواست مقصر مر نخبه اهوازی صادر شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر حمید ناصری گزارش کرد: این دختر جوان آبان ماه امسال در پی عمل زیبایی در یک مطب پزشکی، دچار ایست قلبی می شود و پس از انتقال به بیمارستان امام خمینی (ره)، درگذشت.

وی ادامه داد: پس از آن اولیای دم متوفی به قضائی شکایت کرده و خواستار رسیدگی به این پرونده شدند که پرونده به دلیل اثبات موضوع و برخورد قاطع با مداخله غیر اصولی در امور پزشکی، بازپرس ویژه برای این پرونده و انتخاب قانونی قانونی. آخرین بررسی های عکس.

ناصری افزود: به‌کارگی سریع‌ترین

معاون دادستان عمومی و انقلاب اهواز ضمن توجه به جامعه اطلاعات عمومی و هوشیار سازی در این خصوص توسط رسانه ها گفت: دانشگاه علوم پزشکی خوزستان و نظام پزشکی استان باید ضمن همکاری در ارائه این آموزش نظارت های خود را بر درمانی و زیبایی ارائه دهند.

ناصری گفت: با توجه به اینکه پزشک به صورت مستقیم در انجام دادن به مباشرت است، موضوع به قصور او در خصوص نبود نظارت کافی بر مطب از طریق سازمان نظام استان پزشکی رسیدگی می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، دختر 19 ساله اهوازی و دارای رتبه 70 کنکور سراسری پانزدهم آبان ماه امسال هنگام انجام عمل زیبایی، به کما رفت و پس از اعزام به بیمارستان دچار مرگمغزی شد و درگذشت.