یحیی کار کردن مهمی در داخل تصمیم گیری در مورد گیمرها پرسپولیس برای دربی است-خبرگزاری مهر | گزارش ها ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان


به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی سرمربی کارکنان {فوتبال} پرسپولیس آرزو به دارد تقریباً در مورد تخصص شاگردانش، کارکنان دربی پایتخت 98 را تصمیم گیری در مورد تدریجی.

سرخپوشان پایتخت کدام ممکن است همراه خود 6 {امتیاز} خیلی کمتر به همین دلیل استقلال تهران در داخل کلاس دوم جدول قرار دارند، برای {ماندن} در داخل کورس قهرمانی در امتداد طرف شاگردان فرهاد مجیدی به 1 برد ابتدایی خواستن دارند. به همین دلیل سرمربی پرسپولیس معتقد است شاگردان برای مدیریت گیمرها در داخل جاده {حمله} استقلال نیاز به هدف اصلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عزت نفس بالایی داشته باشند. این امر احتمالات بیشترین استفاده را ببرید حامد لک را بدون در نظر گرفتن 2 خطای سودآور مقابل گل گهر سیرجان را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجارت نفت آبادان بهبود داد. خواهد شد سیدجلال حسینی پس به همین دلیل چند مورد آخر روز تعطیلی، آمادگی فشرده برای لذت بردن دارد به همان اندازه احتمالات حضورش در داخل مرکز موقعیت دفاعی کارکنان را بهبود دهد.

سرمربی سرخپوشان پایتخت احتمالاً ممکن است امید عالیشاه را در داخل میانه میدان پرسپولیس قرار دهد به همان اندازه پس به همین دلیل 2 ماه نیمکت نشینی به جایگاه اول بازگردد. بعد از همه {در این} بین گل محمدی هم به همین دلیل انجام رضا اسدی خوشحال است، هرچند انجام او می رود خیلی کمتر به همین دلیل کمال کامیابی نیا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقریباً به یقین در داخل میانه میدان تفریحی خواهد کرد.

گیمرها ماهر پرسپولیس موارد نه این شانس را پیدا کردند به همان اندازه در داخل حیاتی ترین {مسابقه} {فوتبال} برای هواداران شخصی حاضر شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شنیده ها حاکی به همین دلیل آن خواهد شد است کدام ممکن است اگر در کل فصل مرتکب نادرست شخصی شده شوند، فینال جایگزین را به بازو آورند.fiddling با استقلال.

یحیی عامل اصلی انتخاب بازیکنان پرسپولیس برای دربی بود

با این وجود کادر فنی پرسپولیس منصفانه روز قبل از این به همین دلیل دیدار همراه خود آبی پوشان پایتخت نیاز به انتخاب می گرفت به همان اندازه همراه خود دنبال کردن {زیر} ذره بین به همین دلیل ماهر ترین گیمرها این کارکنان استفاده بیشتر از تدریجی.

به گزارش خبرنگار مهر، کارکنان {فوتبال} پرسپولیس به همین دلیل ساعت 17:30 پنجشنبه هفته جاری در داخل استقلال تهران میزبان هشتاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهمین دربی پایتخت در داخل ورزشگاه {آزادی} است.