یافتن و رفع مشکل گروه تولید در دستور کار دادگاه فارس – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، در پی حکم رئیس کل دادگستری و شمول رئیس کل دادگستری استان فارس، مسعود رحمانی به سمت معاون رئیس کل دادگستری و مسئول اجرای سیاست های ضد اقتصادی و حمایت از تولید منصوب شد. دادگاه استان فارس معاون دادگاه استان فارس در اولین بازدید خود مشکلات 3 واحد تولیدی و صنعتی شهرک صدرا را بررسی و موانع و مسائل قانونی را پیگیری کرد.

ایشان این بازدیدهای هدفمند را به توصیه استاد عالی انجام دادند بهترین) در راستای شعار سال گفت: تعدادی از واحدهای تولیدی بازدید و رفع موانع و مسائل قانونی در دستور کار قرار گرفت.

قائم مقام قضات فارس یادآور شد: پس از بازدید وی از این واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک صدرا، جلسات مختلفی با مدیران واحدهای تولیدی برگزار شد به طوری که عمده مشکلات این امر نوسانات قیمت، کمبود مواد اولیه و غیره است. – جمع آوری تقاضا، کمبود نقدینگی و سرمایه. در گردش و بحث بانکی و هماهنگی خدمات آب و برق و مخابرات و تجهیزات. نوار نقاله مقرر شد این گروه های تولیدی و صنعتی درخواست ها و دغدغه های خود را در خصوص اجرای کانون مقاومت اقتصادی و حمایت از تولید عدالت در کشور استان فارس به دبیرخانه سیاست گذاری ارائه کنند تا آنها بتوانند فعالیت های خود را کنترل کنند. موانع و مشکلات

رحمانی تصریح کرد: مطالبات و دغدغه های برخی گروه های تولیدی و صنعتی در کارگروه حقوقی و قضایی مرکز نظارت بر سیاست های اقتصادی مقاومتی و حمایتی از تولید عدالت در استان بررسی و رصد شد. و اکثر موانع و مشکلاتی که با آن مواجه بودند برطرف و برطرف شد

وی برخی از فعالیت های تولیدی و گروه های دانش بنیان را برشمرد و گفت: برخی از شرکت ها و ادارات تولیدی در استان فارس در زمینه صنعت و تولید و تولید مهارت بسیار خوبی دارند و شرکت کولر آبان نیز تجهیزات و فن های پیشرفته ای دارد. بیاور روز دنیا یکی از گروه های دانش بنیان، صادرکنندگان دانش فنی و تعدادی از شرکت های برتر در زمینه های مهندسی، طراحی و تولید و تامین سیستم های انتقال حرارت در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی می باشد.

وی تصریح کرد: ظرفیت موجود شهرستان های صنعتی استان فارس کمک زیادی به اشتغال جوانان می کند و در این راستا دبیر مرکزی اجرای سیاست های سیاسی اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید عدالت در استان با حمایت های قانونی و قانونی لازم برای سرمایه گذاری و تولید قانونی ا ز این امر مانع از تعطیلی گروه ها و شرکت های صنعتی می شود.

لازم به ذکر است که دادگاه های استان فارس در سال های اخیر در امور حمایت از تولید و اشتغال حضور فعال داشته اند و به همین منظور دبیران مرکز اجرای سیاست های مخالف اقتصادی و قوه قضائیه و قانون. صیانت از تولید که در سال گذشته با همت و حمایت سازمان مشکل 189 تولید و صنعت استان فارس حل شد.