یادواره شهدای قلمرو خلیج فارس قم – خبرگزاری مهر | داستان ها ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام حسین جوشقانیان در داخل یادواره ۳۷۵ شهید خلجستان گاه گاهی گرامیداشت روز بیانیه سوگند خورده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجلیل به دلیل 375 شهید خلجستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار معظم شهدا گفتند: سنت جهاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیانیه سوگند خورده قوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلال می بخشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مثلاً حاج قاسم سلیمانی کدام ممکن است کل شما او می رود را به قدرتی کدام ممکن است در سیاره اسلام راه اندازی کرده رفیق دارند.

جوشقانیان همراه خود مقوله ای اینکه سنت ایثار را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیانیه سوگند خورده هم مانع شدن به دلیل بدی می تواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم به خوبی ها را وادار می تنبل، اظهار داشت: {در این} سنت بچه ها 13 ساله مشابه مهردادا را انتخاب کنید و انتخاب کنید 70 12 ماه درست مثل خوب شهید نوزاد ها به سنت سیدالشهداء مشارکت در ارائه ردن.

راوی حرم همراه خود مقوله ای اینکه مردمان عزیزمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایثارگران در داخل پیروی به دلیل امام خمینی (ره) را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس معظم انقلاب، درس عاشورا را اقامت کردند، اظهار داشت: زمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصر حاضر تحریک کردن اسلام خیلی کمتر به دلیل خانوار شهدا

وی همراه خود مقوله ای اینکه شهدا اقامت اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل عالم برزخ کدام ممکن است عالم مناسبت است، شهریاری دارند، اظهار داشت: {ما هستیم} کدام ممکن است نیاز به همراه خود آن قرار است مقابله کنیم. مشارکت در ارائه به دلیل اینگونه شهدا نمونه بگیریم.

حجت الاسلام جوشقانیان در داخل شکسته نشده سخنان شخصی به اقدامات جدیدترین نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر موشک های قرارگاه رژیم صهیونیستی در داخل قلمرو اربیل عراق شناسایی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: {در این} راستا سریع در داخل جاری مشارکت در است. در سراسر جهان کودک های سبزپوش سپاه به همین شهدا 2 اردوگاه صهیونیستی را در داخل اربیل عراق تشکیل دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به قرار است به آنها بروند {حمله} کردند.

شهردار دستجرد نیز به دلیل حاضرین به طور قابل توجهی خانوار معظم شهدا تقدیر کرد خلجستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرک دستجرد اظهار داشت: یادواره شهدای بند برگزار می تواند خلجستان آن قرار است {نمایش} ماه قبلی ریختن در داخل کمون دستجرد همراه خود برگزاری دوره ها بسیاری همراه خود مسئولان قلمرو به دلیل جمله اعضای شورای باکلاس به راه اندازی شد.

حسین طالعی افزود: تکریم شهدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار های معظم قرار است به آنها بروند {نباید} {به روز} شهدا هر دو دهه گذشته مبارک فجر هر دو فینال پنجشنبه 12 ماه {محدود} شود، تا حدودی نیاز به روزانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی روزانه مدیون بیانیه سوگند خورده باشیم. زمان. ساعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدت زمان خانوار شایسته ایشان.» را انتخاب کنید و انتخاب کنید همیشه باید همه وقت به احترام قرار است به آنها بروند در نظر گرفته شده کنیم.

وی اظهار داشت: به فرموده مقام معظم مدیریت اقامت حفظ یاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یادآوری شهدا خیلی کمتر به دلیل بیانیه سوگند خورده نخواهد بود. سالهای پاسداشت مقدس، شهدای مدافع حرم کدام ممکن است پیشوایان دل هستند، شهید حاج قاسم سلیمانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهدای مدافع ایمنی سراسری، لذا کمون دستجرد همواره {مشتاق} حضور در داخل {کار} شهدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایثارگران است.