یادآوری دریای اژه به مجری و کارگردان برنامه تلویزیونی شب گذشته – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز رسانه های دیوان، شب گذشته در ابتدای هفته محسنی اژه ای گفت و گو با حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای انجام شد. در پایان این سخنان که نزدیک به 80 دقیقه به طول انجامید، رئیس کل دادگستری با تماشای تعداد زیادی از مطالب و اهالی رسانه ملی که در محل دادگاه حضور داشتند، پخش زنده برنامه را تهیه کردند. و سایر نهادهای پشت صحنه. کارگردان به عنوان مثال خاطرنشان کرد که پروتکل ها و رویه های اضافی باید در برنامه مدیریت حذف شود. رسانه ملی نیازی به محاکمه آژانس برنامه ندارد و من در رادیو و تلویزیون بیرون خواهم بود. .

رئیس کل دادگستری افزود: «بخشی از دوری ما از مردم وجود همین تشریفات غیرضروری است، مثلاً اگر رئیس دادگاه بدون عضو شورای عالی بخواهد به بندرعباس برود.» دادگاه و تیم همراه او. چرا با هواپیمای شخصی برود؟» برو آدمیزاد اگر حرکت کنیم بیشتر به مشکلات و مسائل عادت می کنیم.

رئیس کل دادگستری که بارها بر کاهش برنامه ها و رویدادهای پرهزینه ورزشی تاکید کرده است، در گفت و گو با خبرگزاری های رسانه ملی با قدردانی از حضور و زحمات آنان، گفت: باید بسیاری از آداب و رسوم و قوانین غیر ضروری را کنار گذاشت. “