گفتگوی میانجیگران آمریکایی و اروپایی درباره ایران – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، «انریکه مورادیپلمات ارشد اتحادیه اروپا در حساب کاربری خود در توییتر اعلام کرد که با رئیس میانجی آمریکایی در مورد ایران گفتگو کرده است.

در این رابطه مورا که در تصویب او به مقامات آمریکایی گفت: «جوزف». برلیرابرت مالی، نماینده عالی اتحادیه اروپا و آمریکا در امور ایران درباره توافق هسته ای و چشم انداز منطقه در خاورمیانه صحبت کرد و بر تعهد آمریکا به بازگشت به قرارداد تاکید کرد.

مورا اما وی جزئیات بیشتری درباره دیدار مقامات آمریکایی و اروپایی درباره ایران ارائه نکرد.

سابق نماینده روسیه در سازمان بین المللی این گروه مستقر در وین گفت که هدف غرب از مذاکرات دور ماندن از مذاکرات وین است.

و همچنین روزنامه انگلیسی «ویران شدنپاکستان در این گزارش از اقدام غرب در پیشنهاد و تایید این تصمیم انتقاد کرده است ضد ایرانی در هیئت مدیره آژانس بین المللی انرژی اتمی، واقعیت فعلی و چشم سبک او گفت با غروب خورشید منطقه و جهان تاریک می شود. این گزارش به طور خاص بر شکست دیپلماسی متقابل تاکید می کند بین المللی وی در مواجهه با جنگ اوکراین می نویسد که جهان قبلاً اثرات مخرب جغرافیای اقتصادی را در سراسر جهان به ویژه در حوزه انرژی و کالا دیده است و با تشدید مناقشه بین غرب و ایران، این موضوع ادامه خواهد داشت. منجر به توسعه بیشتر شود. هزینه های انرژی و خطر برخوردهای خطرناک در مناطق حساس افزایش می یابد.