گزارش میدانی از وضعیت کنونی تهران – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان


خبرگزاری مهر، گروه جامعه؛ چند روز پیش ضدانقلاب با شعار «مهسا امینی» و به اتهام چهلمین روز درگذشت او با رسانه های خود. گزارش سنگانی خود را برای ایجاد آشفتگی و آشفتگی در کشور آماده کرد و با تماس های پی در پی به دنبال ضربه نهایی به نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

خبرنگاران گروه جامعه خبرگزاری مهر از صبح امروز و با فراخوان گسترده ضدانقلاب برای ایجاد آشوب و بی نظمی در کشور در خیابان ها و بزرگراه های پایتخت حضور یافته اند.

این در حالی است که تا ساعت 14 و 30 دقیقه گزارشی مبنی بر اغتشاش و تجمع در خیابان های پایتخت گزارش نشده است. مشروح گزارش میدانی خبرگزاری مهر از وضعیت راه های پایتخت را می توانید تا ساعت 14:30 در ساعت 14 بخوانید. اینجا خواندن.

تشکیل کانون های محدود تجمع و اختلال در گذر دوم

تجمع اندک و محدودی از تجمعات و اغتشاشات به تدریج در برخی از جاده های فرعی پایتخت به ویژه معابر و خیابان های منطقه ظهیرالاسلام که از ابتدا خشن و خشن بود، شکل گرفت.

تا آنجا که اغتشاشگران پس از حضور پلیس و نیروهای امنیتی در مراکز تجمع، سنگ پرتاب کردند و راه را سد کردند. تشویق و به اموال عمومی آسیب رساند.

گزارش میدانی از وضعیت کنونی تهران

با شعار “مهسا امینی” به سمت ماموران امنیتی سنگ پرتاب کنید.

یکی از کانون‌های ناآرامی‌ها در خیابان مظفری بود که اغتشاشگران با ایجاد سد معبر و سوزاندن زباله‌ها، پس از حضور نیروهای امنیتی اقدام به پرتاب سنگ کردند.

امتیاز کلیدی؛ در برخی از خانه های این خیابان، گروهی از آشوبگران حضور داشتند. این سارقان با حضور پلیس و نیروهای امنیتی بلافاصله در خانه هایی که قصد سکونت داشتند حاضر شده و اجسام سنگین را از پنجره به سمت پلیس و نیروهای امنیتی پرتاب کردند و در نهایت پخش و پخش شدند.

گزارش میدانی از وضعیت کنونی تهران

برای ایجاد بلوک، قطب ها را برش دهید

مقصد بعدی دروازه دولت است. اغتشاش گران قصد شکستن سدهای خیابان هنگام را داشتند که در نهایت با حضور نیروهای انتظامی و نیروهای امنیتی متفرق شدند و تعدادی از آنها وارد ایستگاه مترو دروازه دولت شدند.

در محدوده تقاطع ولیعصر، اغتشاش گران اقدام به ایجاد ترافیک و سد معبر کردند که با مدیریت پلیس راه، تردد به روال عادی بازگشت.

اکثر مراکز تجمع در خیابان‌های پایتخت تشکیل شده‌اند که بلافاصله پس از حضور پلیس و نیروهای امنیتی متفرق می‌شوند و اگر وقت شد، در خیابان دیگری جلساتی ترتیب می‌دهند.

گزارش میدانی از وضعیت کنونی تهران

دلایل افزایش ترافیک در جاده های اصلی ملی پایتخت

امتیاز کلیدی؛ ترافیک سنگینی در خیابان های اصلی پایتخت مانند خیابان غبانل و خیابان ولیعصر وجود دارد که نتیجه آن تشویق سطل های زباله نصب و در خیابان قرار داده شد.

به این ترتیب آژیتاتورها سعی می کنند مردم را با خود همراه کنند اما در بیشتر موارد امروز با واکنش منفی مردم مواجه می شوند.

سوزاندن زباله تشویق سطل های زباله و سنگربندی با آنها و شکستن شیشه خودروهای شهروندان پارک شده در خیابان از اقدامات استاندارد آشوبگران در نشست امروز پایتخت در اینجا بود.

برقراری امنیت با حضور به موقع نگهبانان

هر چند عده ای در قالب ده ها گروه فریب خورده اند هیچکس آنها سعی کردند در خیابان ها و اطراف آن آشوب ایجاد کنند و برای ساعتی آرامش و نظم تهران را برهم زدند، اما با حضور به موقع پلیس و محیط بانان، اوضاع به حالت عادی بازگشت.