گروه مخالف «آرین السود» مسئولیت این اقدام را در خبرگزاری نابلس بر عهده گرفت – اخبار مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شهاب، گروه مخالف «ارین الاسود» (بیشه شیران) با صدور بیانیه ای کوتاه مسئولیت تیراندازی روز سه شنبه به یک نظامی صهیونیست در حوالی نابلس در کرانه باختری رود اردن که منجر به کشته شدن آن شد. از این سرباز

بر اساس این گزارش، این گروه اپوزیسیون در بیانیه خود تمامی مبارزان گروه فلسطینی را به آمادگی فراخواند و افزود که جنگ نزدیک است.

در این بیانیه آمده است: از همه رزمندگان گروه فلسطینی می خواهیم هوشیار باشند، جنگ نزدیک است و ساعت ها با آن فاصله داریم.

لازم به ذکر است که بعدازظهر سه شنبه در اثر گلوله باران رزمندگان مقاومت در غرب نابلس یک نظامی صهیونیست مجروح و جان باخت.

منابع فلسطینی امروز از تیراندازی رزمندگان مقاومت به اطراف شهرک صهیونیست نشین شفیع شومرون در غرب نابلس خبر دادند که بر اثر آن یک نظامی صهیونیست مجروح شد.

بر اساس این گزارش، روز سه شنبه گروهی از ساکنان صهیونیست با حمایت گروهی از نیروهای صهیونیست در اطراف محل اقامت شافی شومرون در غرب نابلس راهپیمایی کردند.

همزمان رزمندگان فلسطینی سوار بر خودروها با شلیک به سربازان و شهرک نشینان اسرائیلی توانستند با موفقیت از محل عملیات فرار کنند.

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس»، طی یک ماه گذشته در عملیات به شهادت رساندن شهدای فلسطینی در کرانه باختری، 3 نظامی و یک ساکن صهیونیست به شهادت رسیدند.