گردشگری فرصتی بی نظیر برای توسعه شهر در استان سمنان – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سید محمدرضا هاشمی عصر سه شنبه در همایش استانی بزرگداشت روز ملی مردم به میزبانی تئاتر فرهنگسرایی. کومش وی ضمن بیان اینکه استعدادهای گردشگری یکی از فرصت های منحصر به فرد توسعه شهری در استان سمنان است، گفت: ساکنان برای ایجاد اشتغال و تولید ثروت با تقویت زیستگاه های اکولوژیکی اقدام می کنند. در مقاصد گردشگری و سایر شهرها

وی با بیان اینکه رشد و حضور جمعیت رکن اصلی توسعه و تقویت شهرستان است، افزود: مردم باید برای ایجاد زیرساخت های اساسی و ایجاد اشتغال و ارائه خدمات مورد نیاز جامعه تلاش کنند و ارائه کنند. برای تقویت موضوع مهاجرت معکوس در شهر.کار پیدا کنید

استاندار سمنان شهرستان را باید محلی برای کشاورزی، کشاورزی، تولید ثروت، اشتغال و کمک به بهبود چرخه اقتصادی کشور دانست و گفت: در حوزه تقویت اشتغال در این شهرستان، در راستای آمادگی انجام آموزش های ویژه آموزش جمعیت متمرکز بر مدیریت آموزش جامع فنی و حرفه ای برای ادارات استانی و روستایی و شورای استان وجود دارد.

هاشمی گفت: مردم باید نماد همبستگی، متولیان امور فرهنگی، فعالان مبارزه با مواد مخدر، خزانه داران و خادمان مردم باشند و برای ثروت آفرینی در جامعه تلاش کنند، پیشگامان مسائل و موضوعات فرهنگی و اجتماعی باشند.

وی با بیان اینکه دهیار فردی است که در امور مربوط به فوکنتانی وظیفه خدمت رسانی به مردم را بر عهده دارد، افزود: باید تمرکز بر حوزه کار در جامعه باشد تا از ایجاد اشتغال جلوگیری شود. فقر.