گذاشتن جوانان در شبکه های مجازی بزرگترین ظلم کشور است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه در جلسه اصلی مردم تجلیل از بزرگان حرم در منطقه فلاح جنوب تهران با حضور خیل عظیم مردم این ناحیه در ناحیه بسیج حبیب. پسر از در این تجمع تظاهراتی برگزار شد مردم سردار نقدی در تحلیل وقایع اخیر گفت: واقعیت این است که اغتشاشاتی که از سال‌ها پیش آغاز شده برای آزادی مطبوعات و تقلب در انتخابات نیست. تخفیف ندارد گرانی بنزین اعتراض به مرگ زنان نیست، بلکه تحریف یا نمایش تصویر سیاهی از ایران به جهانیان است تا از تبعیت این کشور جلوگیری شود. راه این انقلاب اسلامی ایران

گفت دشمن با برنامه است مقدار کمی برای نابودی انقلاب اسلامی هر وقت بهانه ای باشد وارد عمل می شود. حصار کرد: دشمن پر است رسانه ها او با تمام وجود مسئولیت می پذیرد و شبکه او آموزش‌هایش را به صحنه می‌آورد، ابزارهای سیاسی‌اش را هم برای حمایت از او می‌آورد و گروهی فریب خورده را به دست می‌گیرد که فکر می‌کنند می‌تواند جلوی این انقلاب را بگیرد و اگر نمی‌تواند حداقل می‌تواند تصویری درهم از ایران را منتقل کند. سیل روندهای جهانی به سوی انقلاب اسلامی را متوقف کنید.

معاون هماهنگ کننده سپاه یادآور شد: اینکه دشمن از ناکامی های مکرر خود درس نمی گیرد و با وجود اینکه ضعیف تر از گذشته است، همچنان وارد عمل می شود، شگفت انگیز است. در شورش دهه 60، دشمن پشت گروهی پنهان شد که سابقه جنگ با شاه را داشتند و می توانستند جوانان خوب و مستعد را جذب کنند. در شورش دهه 70 رسانه ها و احزاب سیاسی فعال بودند و براندازی پشت نقاب آزادی بیان بود که مشکل ساز بود. قابل قبول را بیماری است.

وی ادامه داد: در قیام دهه 80 دشمن پشت سر مشاهیر انقلاب، معروف ترین ها بود. یکدیگر کشور همیشه بوده و هست زندگی گذشته او رئیس قوای سه گانه گانش کشور و نزدیکان ائمه انقلاب و یکدیگر آنها حق داشتند برنامه را مخفی کرده و نابود کنند خاکستر آشکارا شکست خورد در فتنه 1990، دشمن هیچ حرفی برای گفتن نداشت و هیچ ایدئولوژی و آرمان انگیزشی در خور آزمون نداشت، بنابراین مجبور شد از احساسات مردمی که از قیمت شکایت داشتند سوء استفاده کنند و علیرغم اینکه فرصت داشتند، موج اعتراضات بسته شد. جمعیت و حضورش در صحنه باز هم شکست خورد و جمعیت به دنبال دشمن نرفت.

سردار نقدی گفت: ناکامی دشمن در تحمیل اراده خود در مذاکرات برای رفع تحریم ها و ایستادن ما در آستانه پیروزی بزرگ در انجمن شانگهای و راهپیمایی میلیونی اربعین و پیروزی سیاسی در سازمان ملل است. دشمن اجبار به زندگی کردن شکست توطئه ها و توطئه های قدیمی دهه اول 400 را با سردرگمی نادیده می گیرد و در آغاز تکیه بر قشری که زیبایی و پتانسیل موفقیت را در یکی از پوشش های قدیمی و با فهمیدن کسانی که فرصت جلب توجه عمومی و ایجاد حمایت عمومی را نداشته اند اقدام کنند.

وی افزود: ناامیدی اجتماعی، کسانی که در تحصیل و یا کسب و کار و یا در حفظ کانون خانواده، فرزندان خانواده های از هم گسیخته، اراذل و اوباش خیابانی و قربانیان حشیش و اعتیاد را از طریق فضای مجازی شناسایی و در همان مکان ساماندهی می کند. بد چیز واقعی و بدترین یکدیگر هنرمند و ورزشکار معروف با سابقه بد رفتاری و ضرب و شتم چیزها آنها در زمینه ورزش مفصل یا معلولیت شدید در زندگی داشته اند هنرمند به دلیل ازدواج های ناموفق مکرر، طلاق ها و دعوی های قضایی، مجبور شدند از آن استفاده کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه ادامه داد: به شرح زیر یکدیگر آنها نیز پوششی برای خرابکاری های دشمن شده اند و بی معنا هستند اندیشه ها و ایده هایی برای تقسیم و القای روانی آن شکل نگرفت یکدیگر و نه آموزشی که آنها را مختل می کند و نه سازماندهی و یکپارچگی این افراد صورت این واقعا ممکن نیست، همه در فضای مجازی با شبکه های خارجی تحت مدیریت آمریکا و رژیم صهیونیستی صف آرایی کرده اند.

سردار نقدی تصریح کرد: انضباط بدبختی زندگی چنین فردی با یأس روحی ناامیدانه و ناامیدکننده ای همراه است. SY رسانه ها مردم را به اوج وحشیگری رسانده اند، مردمی آماده هر گونه خشونت هستند یک جنایتکار و به دور از انسانیت و اخلاق.

وی بزرگترین ظلمی که در کشور اتفاق افتاده را رها شدن جوانان ناتوان به شبکه های مجازی بیگانه دانست و افزود: اکنون دو جمهوری اسلامی داریم و یکی ایران واقعی است. قدرتمندترین در سیاست، در میان پیشرفته ترین ها در زمینه علم و فناوری، بالاترین در دفاع، عمیق ترین اندیشه ها و فرهنگ در این زمان توسعه در دنیا که به دنبال راه هایی برای غلبه بر مشکلات اقتصادی و زمینه سازی برای پیشرفت در این زمینه است و ایران دومی که ایران ساخته و ایران هزینه آن را می دهد فضای مجازی است. که ورشکسته است، کشوری ویران، رو به رو است کاهش از با این حال چیزی و پر از تاریکی و ناامیدی و پایان.