گام های کوچک برای داشتن پوستی عالی – مراقبت از پوست اولگا لورنسین


ما سال نو را با انواع تصمیمات و برنامه ریزی ها برای بهتر و بهتر شدن، آغاز می کنیم.

مراقبت از پوست اغلب یکی از مواردی است که می‌شنوم جامعه ما می‌گوید: «امسال باید از پوستم بهتر مراقبت کنم.»

و اغلب، با بمباران کمپین‌های بازاریابی و محصولاتی که تأثیر کمی بر پوست ما دارند یا هیچ تأثیری ندارند، این اشتیاق اولیه کاهش می‌یابد. با صدها تأثیرگذار بی‌صلاحیت، زیبایی‌شناسان تازه وارد، پرستاران، انواع پزشکان (که از رشته‌های شگفت‌انگیزی مانند غدد درون‌ریز یا حتی چیزهای مبهم‌تر مانند متخصص پا آمده‌اند) به متخصصان مراقبت از پوست خود معرفی می‌شوند. خانم‌های خانه‌دار که دارای مخلوط‌کن هستند، اکنون در Sephora و همچنین ویرایشگران زیبایی و شرکت‌های تصادفی می‌فروشند – چیزی جز مزخرفات محض به شما نمی‌فروشند.

بنابراین، چه کار می کنید؟

برای شروع، نیازی به تعداد زیادی محصول، پاکسازی سه گانه یا مراقبت از پوست 18 لایه ندارید. ابتدا با درک نوع پوست خود شروع کنید. ممکن است شما آن را 100٪ درست دریافت نکنید، اما تا زمانی که به اندازه کافی نزدیک باشید، می توانید مراقبت های پوستی مناسب را خریداری کنید. البته، چیزی که در حال حاضر استفاده می کنید می تواند درک شما را از نوع پوست واقعی شما تغییر دهد.

به عنوان مثال، اگر در حال شکستگی هستید اما از مرطوب کننده های غنی استفاده می کنید، پوست شما خشک نیست، به احتمال زیاد چرب است. شما فقط فکر می کنید خشک است زیرا لایه رویی پوست شما لایه برداری نشده است و بنابراین به نظر می رسد خشک است. این شما را به این باور می رساند که خشک است، و اکنون در این چرخه بی امان از استفاده از محصولات برای پوست خشک در حالی که همیشه شلوغ هستید، هستید.

بنابراین، اجازه دهید تنظیم مجدد! تازه شروع کن تمام پاک کننده های خشک کننده را حذف کنید و تا 4 هفته آینده از یکی از پاک کننده های ما استفاده کنید، هر کدام از دو پاک کننده ما این کار را انجام می دهند! صورت خود را در صبح + بعد از ظهر بشویید. به آرامی خشک کنید و از مرطوب کننده بی وزن خود استفاده کنید. دو بار در هفته فرش قرمز صورت خود را انجام دهید. می توانید از کرم دور چشم ما استفاده کنید اما همین! تا 30 روز آینده هیچ چیز دیگری روی پوست شما نخواهد بود.

اگر محصولات ما کمی خارج از محدوده قیمت شما هستند، از موارد زیر استفاده کنید:

برای پاک‌کننده، کرم مرطوب‌کننده کرم به فوم CeraVe و برای مرطوب‌کننده، مرطوب‌کننده روزانه Aveeno Clear Complexion را توصیه می‌کنم. برای ضدآفتاب شما، ژل Mermaid یا Image Sunblock + Daily Matte Moisturizer Oil Free SPF 32 را توصیه می کنم (همگی در داروخانه محلی شما یا آمازون موجود است.) اما به یاد داشته باشید که ضد آفتاب به دلیل ایجاد جوش بدنام است، بنابراین در حالی که من احساس می کنم ضد آفتاب های بالا کمترین احتمال را دارند. برای ایجاد جوش و تحریک، همچنان با احتیاط ادامه دهید. مراقب خارش، برآمدگی ها و شرایطی شبیه بثورات پوستی باشید. اگر هر یک از این علائم را تجربه کردید، مصرف را قطع کنید.

در مجموع، این محصولات مراقبت از پوست بدون سر و صدا هر بار ارائه می شوند. حالا، به خاطر داشته باشید، پوست شما ممکن است چرب، خشک‌تر یا هر چیز دیگری شود، اما ما هرگز نمی‌دانیم که پوست شما واقعاً چه چیزی را می‌خواهد تا زمانی که آن را واقعاً آنطور که هست ببینیم!