کوئنتین تارانتینو روی «پادکست» می رود / نقد و بررسی فیلم ویاکیاس – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، کوئنتین تارانتینو SY راجر بیاور دوستان قدیمی اولین پادکست خود را ماه آینده شروع می کنند تا در مورد فیلم های قدیمی مورد علاقه خود صحبت کنند و چیز جدیدی در آنها کشف کنند.

که این پادکست «پادکست آرشیو ویدیویی» از 19 جولای شروع می شود و همه سعی می کنند با تماشای دوباره فیلم ها و صحبت در مورد آنها خاطرات گذشته را زنده کنند. این دو مرد حدود 40 سال پیش در کالیفرنیا بودند فروشگاه آنها روی جمع آوری نوارها کار می کردند ویاس و آنها را به مشتریان اجاره داد.

تارانتینو SY بیاور در سال 1983 آنها با هم در این فروشگاه کار کردند و در آنجا عشق مشترک خود را به فیلم های کمتر شناخته شده پیدا کردند. دانش ماه های رایگان از این فیلم در محل و حوزه کاری خود تبدیل به سلبریتی شدند و بعدها فیلمنامه را نوشتند.ال داستانآنها برای بردن جایزه اسکار با هم همکاری کردند. تارانتینو در سال 1995 دستگاه ضبط ویدئو را خرید و فروشگاه را در خانه خود راه اندازی کرد.

در این پادکست تارانتینو SY بیاور درباره فیلمی مانند فیلم علمی تخیلی «ستاره تاریک» ساخته جان محصول 1974 نجار با بازی آندرو اوباننفیلم های جاسوسی «مورنریکرمحصول 1979 لوئیس گیلبرت با بازی راجر مور در نقش جیمز باندفیلم ترسناک “دیمونوئید: رسول مرگ، 1360 آلفردو زکریا با بازی استوارت ویتمن فیلم ترسناک و ماجراجویی «پیرانامحصول سال 1978 توسط جو دانته با بازی بریدفورد دیلمان آنها به دنبال ماهی برنج خوار هستند.

میزبانی پادکست گالا بیاور دختران راجر با آنها در این کار.

تارانتینو SY بیاور آنها در بیانیه ای گفتند: “ما هرگز فکر نمی کردیم که 30 سال پس از همکاری پشت پیشخوان در آن فروشگاه، دوباره با هم باشیم و همان کار را انجام دهیم: در مورد فیلم.” ویاس صحبت.

آنها ادامه دادند: تماشای فیلم چیزی بود که ما را به هم نزدیکتر کرد و این عشق در وهله اول با جمع آوری آرشیو فیلم و سپس روی آوردن به تولید فیلم و مشهور شدن، برای همکاری دوباره و برای فصل.” طلایی ویاس بیا بریم. از شما خوشامد می‌گوییم که در آرشیو جواهرات فیلم‌های مخفی موجود در قفسه‌های ما به ما بپیوندید.