کم کاری پرسپولیس مقابل درب خروجی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، انتقال تابستانی به پرسپولیس در حالی ادامه دارد که بازیکنان مطرحی را از سایر تیم ها جذب می کند و بقیه بازیکنان نیز به نوبه خود تایید آنها را از دانش آموزان می گیرند و یحیی گل محمدی برای فوتبال در باشگاه دیگری به خارج از کشور می رود. ادامه هید.

دانیال اسماعیلی فر، سروش رفیعی، سعید صادقی، علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، محمدمهدی احمدی و گئورگی گلسیانی از پرسپولیس جدا شدند و حامد لک، علی شجاعی، سعید آقایی، احسان پهلوان، رامین رضاییان، رضا منوچهروف، رضا منوچهرفی، محمد مهدی‌خان شرف، محمدرضا منوچهرفی، محمدرضا منوچهروف، سعید حسینی و محمدرضا منوچهرفی از پرسپولیس جدا شدند. علیرضا ابراهیمی واقعا از تیم جدا شد.

نتایج پرسپولیس اگر در ذهن اکثر کادر فنی تیم در دو سال اخیر نبود، رو به رشد است. اگر بخواهیم احسان پهلوان را از جدایی این تیم کنار بگذاریم، سایر بازیکنان فراز و نشیب هایی را پشت سر گذاشتند تا با خروج روبرو شوند.

پهلوان یکی از پایه های تفکر یحیی گل محمدی در مرکز بود. سرمربی پرسپولیس هم درخواست تمدید قرارداد کرده است اما اختلاف نظر با مدیر برنامه هایش باعث شده تا این هافبک از جمع سرخ پوشان جدا شود.

پرسپولیس جلوی در خروجی کم کاری است

همچنین حامد لک با وجود اینکه در ابتدای فصل و پایان فصل بازیکن بزرگی برای پرسپولیس بود، اما تمایل سینوسی و حاشیه بزرگش باعث شد قرمزها امتیازات کلیدی خود را از دست بدهند و پس از پنج برد متوالی به عنوان دومی بسنده کنند. .

سایر بازیکنانی که این تیم را ترک کردند نمایش های منظمی داشتند و بازی های زیادی را از روی نیمکت تماشا کردند. خرید گران قیمتی بود که یحیی گل محمدی بر آن اصرار داشت، اما وجودشان آنقدر کوتاه بود که بعید بود هواداران با آنها خاطره بسازند.

بازیکنان پائینی که همه جا روی نیمکت و جایگاه تماشاگران در ورزشگاه هایی که پرسپولیس بازی می کردند دیده می شوند، نه تنها برای این بازیکنان بلکه برای یحیی گل محمدی که اصراری به نام های شخصی ندارند، می تواند درس عبرتی باشد.

باید دید بازیکنان تازه وارد پرسپولیس که بازیکنان باتجربه ای دارند می توانند نقاط ضعف فنی سرخپوشان را پر کنند یا در یک بازی نقل و انتقالاتی هم گرفتار می شوند.