کمک های مالی نیمه اول سال – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر سید حامد عاملی عصر جمعه در جلسه شورای برنامه ریختن و توسعه استان که با حضور وزیر اقتصاد و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس استانداری اردبیل برگزار شد، گفت: اقتصادهای زیادی در استان تازه متولد شده اردبیل وجود دارد. من میفهمم پرداختن به این مسائل مستلزم اقدامات و اقدامات راهبردی است تا با تامین منابع و تجهیزات بیشتر، زمینه ای برای جبران قطعی برق فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه زیرساختی در استان اردبیل مشکلات و نارسایی های زیادی وجود دارد که از جمله آن می توان به نبود راه سراسری ارتباطی مرکز اشاره کرد. استان اردبیل نام گرفت و به دنبال آن قرار گرفت جزوه این یکی از معدود استان هایی است که هنوز با بزرگراه ملی به هم متصل نشده است.

استاندار اردبیل با یادآوری 18 سال صبر برای شنیدن صدای قطار به مردم این استان گفت: راه آهن مرکزی اردبیل نباید در اردبیل توقف کند بلکه بهتر است این پروژه در پارس آباد و جمهوری اردبیل وصل شود. . آذربایجان برای تقویت کریدور شمال – جنوب

دلیل تامین برق، آب و گاز را زیرساخت اصلی مسیر توسعه استان اردبیل عنوان کرد و ادامه داد: تقسیم حقوق. به استان با مناطق مختلف زراعی و تکمیل بند زیر خدافرین بخشی از یک پروژه بزرگ و اساسی است که علاوه بر انتقال گاز از استان همجوار به شبکه دائمی و اتصال آن به شمال استان اردبیل، هدف آن نیز می باشد.

اعتبار در نیمه اول سال تخصیص می یابد

وی گفت: درآمد مردم استان نصف درآمد مردم کشور ما است.

استاندار اردبیل با یادآوری اینکه نگاه به رویه های کشاورزی در استان و جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی در سه محور توسعه استان اعم از کشاورزی، گردشگری و صنعت ضروری است، افزود: بخشی از ثروت است. پرداخت نشده است.

عاملی می گوید: به جای 3 ماه بازپرداخت سرمایه در گردش، بهتر است این فرصت به 6 ماه افزایش یابد تا صاحب شرکت سازنده بتواند منابع به دست آمده را جبران کند.

وی عدم همکاری بانک در عدم پرداخت سرمایه ثابت را یادآور شد و گفت: باید استان اردبیل باشد. درد نشانگرهای اقتصادی جزوه 7 استان فقیر و توسعه نیافته برای ایجاد مشوق های سرمایه گذاری برای کارآفرینان و سرمایه گذاران.

استان اردبیل باید در استان هفتم باشد

استاندار اردبیل ضرورت راه اندازی صندوق توسعه و عدالت را یادآور شد و گفت: کار در این حوزه از 15 تیرماه راه اندازی می شود و امیدواریم قبل از شروع سال تجاری منشا این امر باشد. سرمایه. بستر توسعه و پیشرفت استان.

عاملی ادامه داد: واردکنندگان ماشین آلات صنعتی خطوط تولید باید از پرداخت عوارض گمرکی بهره مند شوند و در حوزه معدن نیز نیازهای حمایتی توسط بخش خصوصی و شرکت های بزرگ سرمایه گذاری تامین شود.

وی افزود: استان اردبیل باید رتبه هفتم منطقه مرزی را داشته باشد تا مرزنشینان بتوانند در مبادلات نفتی شرکت کنند و از منابع حاصل از این صادرات برای بهره بیشتر استفاده کنند.

استاندار اردبیل برای پروژه های مختلف به ویژه راه آهن اردبیل به مرکز و محور اردبیل به مرکز فاینانس بانکی تامین می کند. سرچم وی تاکید کرد و گفت: علاوه بر نصب ایکس ری در گمرک بیله سوار، زیرساخت های لازم برای توسعه صادرات محصولات در استان اردبیل در حال هدف گذاری و بررسی است.

اعتبار در نیمه اول سال تخصیص می یابد

عاملی لزوم اختصاص 100 میلیارد دلار برای توسعه زیرساخت های گردشگری را یادآور شد و تصریح کرد: از آنجایی که امسال اردبیل به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو انتخاب شده است، بهتر است این منابع صرف پروژه های زیرساختی گردشگری شود.

وی تامین 200 میلیارد تومان برای احداث زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی را یادآور شد و گفت: طرح سرمایه‌گذاری بانک‌های استان اردبیل باید طرح سرمایه‌گذاری را اجرا کند و علاوه بر آن، تصویب پروژه و طرح است. انتظار می رود در سفر رئیس جمهور یک فرم اجرایی مناسب برای فصل کاری خود پیدا کنید.

استاندار اردبیل گفت: با توجه به زمان محدود استان اردبیل، پیش بینی می شود دولت در نیمه اول سال منابعی را در اختیار استان قرار دهد تا بتوانیم این پروژه ها را در دوره کاری تکمیل کنیم.

عاملی به کاهش سرمایه در بانک های خصوصی اشاره کرد و گفت: این روند منجر به تعطیلی بانک ها شده است. تا زمانیکه بازسازی شده مطابق با الزامات ساختمان بانک خصوصی بیشتر از گذشته باید شاهد و ارزیابی کارشناسی در این زمینه بوده ایم.