کمبود 13 کارمند در اداره مالیات شاهین شهر – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سید محمد کاظمی پزشکی در نشست شورای اداری و فعالان اقتصادی شاهین شهر و میمه با سید احسان خانوادهوزیر اقتصاد و دارایی بابیان جمعیت 279 هزار نفری ایذه شاهین شهر و میمه، گفت: این شهرستان در زمینه تولید به ویژه در زمینه تولید شیر، لوازم خانگی و سایر صنایع از جایگاه خوبی برخوردار است. در سطح استانی و حتی کشوری

وی با بیان اینکه در حال حاضر 2100 شرکت صنعتی در شهرستان وجود دارد که بر اساس بررسی های صورت گرفته نقدینگی ندارند، گفت: مالیات فشار زیادی به این واحدهای تولیدی وارد می کند.

فرماندار شاهین شهر با بیان اینکه در حال حاضر 13 کارمند در اداره مالیات شاهین شهر و میمه نداریم، افزود: بنابراین در بخش بخشودگی مالیات و هدایای آنها مشکل داریم.

وی در خصوص کاهش نرخ کار به دلیل تورم نیز تصریح کرد: یکی از مشکلات حوزه صنعت، معدن، مقررات سختگیرانه بانک ها در پرداخت پایه بانک و عدم موافقت دستگاه های ثابت است. سرمایه، پایتخت. و کشاورزی

کاظمی پزشکی وی افزود: امیدواریم دولت به گروه های اقتصادی و صنعتی در شهرهای صنعتی موجود در این شهرستان برای توسعه کسب و کار کمک کند.