کشور دوران سخت اقتصادی را پشت سر می گذارد-خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، لطف الله سیاهکلی با حجت الاسلام یوسف دیدار کرد پوررین وی که پیش از ظهر سه شنبه در دفتر مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد، اظهار داشت: مساجد منشأ شکل گیری انقلاب در کشور ما هستند و اکنون حرکت های سیاسی و بزرگ ترین کارهای اجتماعی باید از مسجد انجام شود. .

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در پرسشنامه اسلامی ادامه داد: مردم برای رفع مشکلات خود به مسجد مراجعه کنند و در حال حاضر بزرگترین مشکل جامعه ما یک مسئله اجتماعی است و امید است انجمن تبلیغات اسلامی به این موضوع کمک کند. وارد این حوزه خاص شده است.

وی افزود: نخبگان حوزه فرهنگی را اداره می کنند و تا زمانی که در این زمینه افسانه ها وجود دارد این موضوع آسیبی به جامعه ما وارد نمی کند زیرا نخبگان فرهنگی باید سال ها طول بکشد تا یاد بگیرند اما مشکلات اجتماعی این گونه نیست و فرهنگی نیست. سلبریتی ها همیشه به دنیا می آیند و دشمن در این زمینه بسیار فعال است، بنابراین این میدان باید میدان برنامه ها و اقدامات فعلی ما باشد.

سیاهکلی به روند مجلس و برنامه اصلاحات اقتصادی در کشور پرداخت و خاطرنشان کرد: اوراق قرضه کشور در سال 99 بالغ بر 250 هزار میلیارد تومان بوده که در سال 1400 به 120 یک میلیارد تومان و در سال جاری به 90 میلیارد تومان رسیده است و امیدواریم این رقم در سال جاری باشد. در سال آینده کاهش چشمگیری خواهد داشت، از طرفی عرض مورد نظر نیز لغو شده است و تاثیر این دو عامل برای اقتصاد ملی مهم است و این دو عامل موثر بر تورم کاملا برطرف شده است. .

این مسئول اضافه کرد: در آینده که سفیر در اقصی نقاط استان حضور دارد، مبلغان باید اطلاعات شفافی در خصوص مسائل معیشتی و نحوه برخورد با جهاد داشته باشند تا واقعا مردم. آنچه در کشور می گذرد

وی یادآور شد: مبلغان و طلاب برای ورود به عرصه بصیرت همگانی باید دانش دقیقی در این زمینه کسب کنند و به عموم مردم اطمینان دهند که در شرایط سخت اقتصادی در حال گذراندن هستیم، اکنون که آرامش امکان پذیر است. افزایش تورم و افزایش قدرت خرید مردم.