کتاب 1400 نکته و ترفند مدیریت پاک – خبرگزاری مهر ایران و جهان منتشر شدبه گزارش خبرنگار مهر، کتاب 1400 نکته و ایده درباره حکمرانی پاک نوشته غلامرضا محمدی سهده و علی محمدی سهده در سال 1400 حاوی 1400 نکته، جمله، ضرب المثل، ایده و مفهوم درباره مدیریت پاک است که می تواند زمینه های لازم را فراهم کند. قدرت تغییر در گفتار و رفتار مدیران و مدیران مختلف و همه خوانندگان محترم.

نویسندگان کتاب آینده می گویند که طبیعت انسان تمایل به رشد و پیشرفت و پیشرفت مداوم دارد. این میل درونی در همه افراد و در تمام سنین و ابعاد زندگی آنها وجود دارد. امروز برای موفقیت و رویارویی با چالش ها، مشکلات و معضلات مختلف آینده، نیازمند مدیریت خوب هستیم و از این رو نیازمند راه حل هایی هستیم که شرایط ما را تغییر دهد و راه هایی را پیدا کنیم. از یک سو، هر ایده و مدیریت ناب یک فکر است; یعنی توصیه هایی برای مدیران، سرپرستان، سرپرستان گروه و بزرگسالان، مدیران خانواده که با مردم تعامل دارند و در نتیجه باید افکار پاک داشته باشند، یاد بگیرند و تمرین کنند.

از یک سو در عصری که یکی از ویژگی های آن سرعت و سرعت انتقال پیام است و امکانات بسیار اندک و محدود است. لازمه آن این است که محتوای استراتژیک و مدیریتی کوتاه اما پرمحتوا و غنی باشد. بنابراین، اکنون می بینیم که تاریخ به داستان کوتاه و داستان کوتاه تبدیل شده است و در کار روزنامه نگاری و اطلاع رسانی، نوشتن اخبار و ارائه اخبار با ریزترین جزئیات و اطلاعات است.

این کتاب با قیمت 59 هزار تومان منتشر شده است.