کتاب «لشکر 110» داستانی تخیلی از زندگی 110 شهید قمی در ارتش منتشر شده است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان.به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محسن صادق نیا شامگاه چهارشنبه در نشست خبری سومین مراسم بزرگداشت ۵۶۵ شهید ارتش جمهوری اسلامی در استان قم که در باغ موزه انقلاب و حرم مطهر برگزار شد، سخنرانی کرد. . در قم: از ستاد کنگره ملی شهدای استان و بنیاد حمایت از کار و اعتلای ارزش‌های حراست قم به یاد ۵۶۵ شهید استان قم به‌ویژه تقدیر و تشکر می‌کنیم. .

مدیر حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: نقش نیروهای مسلح در حراست مقدس بسیار برجسته است و نقش نیروهای مسلح و فعالیت های آن ارتش جنگ باید باشد. برای جامعه به ویژه نسل جدید توضیح داده شود.

وی گفت: ارتش در تبلیغات جنگی فعالیت نداشته و به امور نظامی و امنیتی و الزامات این بخش عمل کرده است.

صادق نیا درباره انتشار کتاب 110 لشکر گفت: این کتاب درباره زندگی 110 شهید ارتش استان قم است و این کتاب یکی از موفق ترین کتاب های موجود در عرصه دفاع مقدس است که در 230 صفحه تهیه و تنظیم شده است و شامل زندگی نامه شهدا در قالب تاریخچه مختصر می باشد.

مدیر حفظ آثار و نشر آثار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: حراست مقدس. در استان ظرف دو سال

دبیر یادواره 110 شهید نزاجا وی در استان قم افزود: در زمینه تاریخ شفاهی، زندگی نامه نویسی، زندگی نامه، چاپ کتاب و شعر اتفاقات خوبی رخ داده و تاکنون 150 عنوان کتاب منتشر شده است.