کتاب تاریخ Condé Nast توسط Simon & Schuster به فروش می رسدمایکل گرینبوم از نیویورک تایمز کتابی در مورد تاریخچه Cande Nasta به سیمون و شوستر فروخت.

نام این مجسمه “امپراتوری نخبگان” خواهد بود.

توسط دیوید کوهن از Aevitas Creative Management به فروش رسید. کوهن و سایمون و شوستر در مورد فروش اظهار نظری نکردند و مشخص نیست که چه زمانی کتاب درباره غول رسانه ای افسانه ای در قفسه ها ظاهر می شود.

گرین باوم یک روزنامه نگار در رسانه ها ، تلویزیون و سیاست است که در سال 2007 گزارش داد که مایکل بلومبرگ را با شاسی بلند همراه راننده 22 متری به مترو منتقل کرده است تا از وسایل نقلیه عمومی برای کار برای شهردار استفاده کند. او همچنین Condé Nast ، Hearst و سایر شرکت های انتشاراتی را پوشش داده است.

این مبلغ در طی یک تغییر طولانی و گسترده در Condé Nast – جایی که آنا وینتور جانباز Vogue سال گذشته به عنوان مدیر ارشد کنترل قبر انتشاراتی انتخاب شد ، می آید.

چشم انداز رسانه غنی از کارمندان سابق Condé Nast است ، زیرا برخی از وسایل سابق – از Graydon Carter of Vanity Fair گرفته تا Cindy Lave of Glamour – در سالهای اخیر این مکان را ترک کرده اند و منابع بالقوه ای را ترک کرده اند.

باید دید چه کسی برای کتاب بعدی صحبت خواهد کرد.

این شرکت در سال 1909 توسط Cande Montrose Nast تاسیس شد و در سال 1959 توسط Samuel I. Newhouse به قیمت 5 میلیون دلار خریداری شد ، ظاهراً به عنوان هدیه به همسرش که عاشق Vogue است. نیوهاوس سپس این شرکت را با انتشارات پیشرفته خانواده خود ادغام کرد ، که پدر کوند نست باقی مانده است.

موضوعات قبلی در این زمینه شامل بیوگرافی سوزان رونالد “Condé Nast: Man and His Empire” در سال 2019 بود.

دیدگاهتان را بنویسید