کتاب «اگر برمی گشتم» در یزد منتشر شد – خبرگزاری مهر. اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، کتاب «اگر برمی گشتم» به قلم نویسنده یزدی مرضیه قائمی زاده نوشته شده و گوشه ای از سیره، شخصیت، منش، فداکاری و زحمات سردار شهید «محمد حسین حسن زاده» را روایت می کند.

در این اثر خاطرات جالب و خواندنی این شهید گرانقدر توسط خواهران، برادران، دوستان و همکاران شهید نقل شده است و نویسنده سعی کرده تا روایت ها را در قالب داستان بسازد تا مخاطب راحت تر با روحیه ارتباط برقرار کند. از رویداد.

این کتاب در 148 صفحه و 12 فصل با 1250 شماره توسط انتشارات سوره مهر در بازار کتاب منتشر شده است.

مرضیه قائمی زاده نویسنده این کتاب شش ماه به تحقیق، جمع آوری اطلاعات و نگارش این کتاب پرداخت و از سال 1394 با گذراندن دوره های تاریخ و تاریخ نویسی در عرصه هنر یزد وارد این عرصه شد.

داستان «پروانه شدن» اثر دیگری از این شاهزاده نویسنده است و اکنون تاریخ اجتماعی را تغییر می دهد.

لازم به ذکر است سردار شهید محمد حسین حسن زاده در ۱۹ تیرماه ۱۳۳۷ در فیروزآباد شهرستان میبد در خانواده ای متدین و پرتلاش دیده به جهان گشود.

این رزمنده دلاور در تاریخ 28 بهمن 1361 در اولین عملیات والفجر در سمت فرماندهی گردان در منطقه فکه به شهادت رسید و پیکر پاکش پس از هشت سال در دی ماه 69 به دیار خود بازگشت و در گلزار شهدای شهیدش به خاک سپرده شد. زادگاه .