کاهش وزن: بزرگترین اشتباهی که در حال حاضر مرتکب می شوید

من تقریباً ده سال است که در صنعت تناسب اندام هستم. من تقریباً در مورد هر طرح “سریع چاق شدن” یا برنامه رژیم غذایی کاهش وزن شنیده ام. من همچنین توصیه های بسیار خوبی را شنیده ام که در حال ضبط و به اشتراک گذاری آنها هستم. این پست در مورد توصیه های خوبی است که من بارها و بارها شنیده ام اما تا همین اواخر آن را دنبال نکرده بودم. این پست در مورد مهم ترین کاری است که برای کمک به کاهش وزن نباید انجام دهید.

من این تمرین را دو هفته پیش شروع کردم و نتایج باورنکردنی بود.

قطعاً این توصیه را که قرار است با شما به اشتراک بگذارم بارها شنیده اید. آنقدر ساده است که ممکن است از اینکه زمان زیادی را صرف خواندن این مقاله کرده اید عصبانی شوید. با این حال، من تضمین می‌کنم که این یکی از با ارزش‌ترین توصیه‌ها در تلاش برای کاهش وزن یا عضله‌سازی شماست، وقتی که در سبک زندگی شما اعمال شود!

من در مورد صحبت می کنم آب آشامیدنی. خودشه. این راز کاهش وزن است! اگر نمی‌خواهید درباره این موضوع بیشتر بدانید، همین حالا خواندن را متوقف کنید!

سال‌ها شنیده‌ام که مردم درباره اهمیت نوشیدن یک تن آب در روز موعظه می‌کنند، اما هرگز اهمیتی نداده‌ام. در دو هفته گذشته، هدفم نوشیدن حداقل یک گالن آب در روز بوده است و از تغییر ظاهر و قدرت بدنی خود در مدت زمان کوتاهی شگفت زده شده ام!

من همیشه نگران این بوده ام که نوشیدن آب زیاد باعث شود من پف کرده به نظر برسم و “وزن آب” ناخواسته را حفظ کنم، اما این کاملاً برعکس واقعیت است! با صاحب یک فروشگاه ویتامین محلی صحبت کردم و او به من گفت که بدن ما چقدر باهوش است! وقتی بدن ما آب کافی ندارد، تمام تلاش خود را می کند تا آب را در سیستم ما حفظ کند و این منجر به ظاهری پف کرده و احتباس بیشتر آب می شود. نوشیدن مقدار زیادی آب در طول روز سموم و چربی های ذخیره شده در بدن ما را دفع می کند و در نتیجه ظاهری لاغرتر و سفت تر داشته و به کاهش چربی بدن کمک می کند!

آب همچنین به سیر نگه داشتن بدن در طول روز کمک می کند. نیمی از زمانی که فکر می کنید گرسنه هستید، بدن شما در واقع سعی می کند به شما بگوید که فقط به آب بیشتری نیاز دارد! بنابراین، با نوشیدن آب بیشتر، کالری های غیر ضروری را که وارد بدن خود کرده اید و به عنوان چربی ذخیره کرده اید، جایگزین می کنید!

نتایج من شگفت انگیز بود! من لاغرتر از همیشه هستم، قدرت من از پشت بام است و یکی دیگر از مزایایی که هرگز به آن فکر نمی کردم این است که پوست من سالم تر است!

حرف من را قبول نکن! امتحانش کن! هر روز یک گالن آب بنوشید و ببینید که چگونه به کاهش وزن شما کمک می کند!

در مورد آن صحبت نکن، آنجا باش.

مات شده