کاهش معضلات مربوط به مواد مخدر نیازمند برنامه عملی است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محسن حسین میرزایی صبح سه شنبه در کمیته مشارکت های مردمی مرکز جنگ. مست است چهارمحال و بختیاری گفت: تهیه، تدوین و اجرای برنامه های عملیاتی برای کاهش مشکلات و معضلات مرتبط با مواد مخدر در استان، مهارت همه مسئولان، فعالان سازمان های مردم نهاد (سمان ها)، افراد صاحب اختیار، معتمدین، بزرگان، صاحب نظران و کارشناسان خبره است. و باید از افراد متخصص استفاده شود.

وی افزود: همه فعالیت های فرهنگی مربوط به مبارزه با مواد مخدر باید موثر باشد تا این معضل گسترش پیدا نکند.

حسین میرزایی با اعلام و تشریح ضرورت ترویج فرهنگ غنی دینی در جامعه گفت: غذا خوردن. مست است و ناپایداری اجتماعی در خانواده های مذهبی کمتر است و از این نظر باید تربیت دینی در جامعه مورد مطالعه قرار گیرد.

وی با توجه به نقش آموزش موثر در دستیابی به اهداف مبارزه با مواد مخدر یادآور شد: در مدارس آموزش های لازم در خصوص پیامدهای مصرف انجام می شود. مست است این باید به دانش آموزان داده شود و پلیس وارد منطقه شود.

نماینده سیاسی، امنیتی و اجتماعی دولت چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: پول در حوزه پیشگیری و جنگ است. مست است صرف فعالیت ها و رویدادهای موثر.

وی اظهار داشت: اقدامات و اقدامات در زمینه پیشگیری و مبارزه با آن مست است یک شخص حقیقی و حقوقی می تواند برای دریافت پاسخ مثبت در جامعه این کار را انجام دهد.

حسین میرزایی گفت: یکی از تجربیات موفق در زمینه ترک اعتیاد ایجاد شغل دائمی برای بهبود یافتگان از اعتیاد است. مست است و از مهارت های دستیار در زمینه مواد مخدر استفاده شود.