کار نتانیاهو به بیمارستان منتقل شد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر برگرفته از تلویزیون از جانببنیامین نتانیاهو، رئیس حزب راست افراطی و رادیکال لیکود و نخست وزیر سابق، در قدرت است. صهیونیست سرانجام او را به بیمارستان منتقل کردند.

با توجه به این موضوع گفته می شود که این مرد رادیکال پس از تحمل درد قفسه سینه به بیمارستان منتقل شده است.

در این گزارش آمده است که نتانیاهو عصر چهارشنبه در کنیسه گریت بیت احساس ناخوشی کرد مقدس او به بیمارستان منتقل شده و در آنجا تحت آزمایشات قرار دارد.

حتی ساعاتی بعد، نتانیاهو در توییتی اعلام کرد که وضعیت او بهبود یافته است، اما گزارش ها نشان می دهد که بیمارستان با ترخیص او مخالفت کرده است.

بنیامین نتانیاهو اکنون بزرگترین است چیز واقعی رقبایایر سنگ قبر“، نخست وزیر موقت دولت صهیونیستی در انتخابات پارلمانی است که کمتر از یک ماه دیگر در سرزمین های اشغالی برگزار می شود.

تل آویو در سه سال گذشته نتوانسته دولت باثباتی تشکیل دهد و کمتر از یک ماه دیگر پنجمین انتخابات در سه سال اخیر برای تعیین تکلیف دولت برگزار می شود، اما بسیاری گفته اند که ماه نوامبر است. انتخابات ممکن است نقطه عطفی باشد مشکلات سیاسی تل آویو حل نخواهد شد.

همچنین بنیامین نتانیاهو اخیرا گفته است: اگر در انتخابات نوامبر آینده به قدرت برگردم، ائتلاف را رد خواهم کرد.

از سوی دیگر جنگ سه روزه رژیم صهیونیستی و جهاد اسلامی فلسطین باعث شد تا فضای داخلی رژیم صهیونیستی از امنیت و حمایت بیشتری از ائتلاف برخوردار شود. تا پیش از جنگ اخیر رژیم صهیونیستی و غزه، اکثر نظرسنجی‌های اسرائیل از پیروزی جناح راست مذهبی به رهبری «بنیامین نتانیاهو» حکایت داشت، اما تحولات ماه، بن‌بست سیاسی را به موضوعی اساسی در انتخابات نوامبر تبدیل کرده است. .

جنگ سه روزه اسرائیل و جهاد اسلامی فلسطین فضای اجتماعی رژیم صهیونیستی را به سمت امنیت و حمایت بیشتر از ائتلاف سوق داد. کابینه موقت و متزلزلیایر سنگ قبر«از جنگ ماه گذشته است اوت او در رای گیری ها به سختی توانست 50-52 کرسی را به دست آورد و پس از این نبرد توانست اندکی ذخایر انتخاباتی خود را به 54-55 کرسی برساند.

از سوی دیگر، جناح راست مذهبی که روند سیاسی را به نفع خود می دید و توانست حداقل 61 کرسی را در اکثریت آرا به دست آورد (یعنی اکثریت شکننده لازم برای تشکیل کابینه را به دست آورد) با شکست مواجه شد. . تقریباً دستش را روی صندلی 1-2 از دست داد. اما اینطور نبود و آنچه بعد از آن اتفاق افتاد بیشتر به نفع دولت بود تا مخالفان. با وجود همه اینها، بهبود فضای کابینت سنگ قبر در نظرسنجی ها هنوز مشخص نیست که او می تواند یک ائتلاف اکثریت باثبات تشکیل دهد و صرفاً بهبود وضعیت کابینه اش تا کنون به معنای اجتناب از شکست کامل و پیروزی نتانیاهو است که در صورت تحقق این وضعیت، با ادامه بحران سیاسی و حمل و نقل عمومی برای انتخابات مجدد با هم انجام خواهد شد.