کارخانه کنتور قزوین در تلاش برای احیاء است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، عزیزالله افضلی ظهر شنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید منطقه قزوین که در سالن اجتماعات شهید سلیمانی استانداری قزوین برگزار شد، اعلام کرد: حل مشکلات کسب و کار. تعمیر کنتور این یکی از مواردی است که رئیس جمهور بر آن تاکید کرد و تلاش می کنیم با توجه به اقدامات انجام شده در سفر به استان، آن را احیا کنیم.

وی افزود: یکی از مشکلات اساسی در این بخش صنعتی بسته، فناوری قدیمی است که نیاز به تجدید دارد و تلاش می کنیم با مشارکت بخش خصوصی این کار را انجام دهیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: تعمیر کنتور همچنین پیش بینی می شود توسط این واحد صنعتی تولید شود که هم اکنون کار اولیه آن به پایان رسیده و خط تولید آن آغاز شده است.

وی با بیان اینکه این واحد صنعتی یک واحد تولیدی با برند ملی است، افزود: یکی از مشکلات موجود در این واحد سایر ادارات و نهادهای دولتی را نیز درگیر کرده است که استاندار محترم در صدد بازسازی آن هستند تا شاهد باشیم که این امر این یک شعبه است. به زودی به چرخه تولید باز می گردد.

افضلی در پایان مالیات را یکی از مشکلات گروه صنعتی استان قزوین دانست و یادآور شد: در خصوص مشکل محاسبه و یا حتی پرداخت مالیات ایراداتی وجود دارد که در تلاش هستیم کارگروه زیر مجموعه ستاد را تسهیل و رفع کنیم. موانع